AnTuTu Benchmark, Play Store’dan kaldırıldı! – Hardware Plus

AnTuTu Benchmark, Play Store’dan kaldırıldı! – Hardware Plus

Play Store üzerindeki denetimlerini sıklaştıran Google, tüketici politikalarını karşı çıkmak ettiği gerekçesiyle sonuçlandırmak farklı haftadır yüzlerce uygulamayı marketinden kaldırdı. Android ekipman için ünlü bir kıyaslama aracı olan AnTuTu Benchmark da şaşkın bir moda marketten atılan uygulamalar arasına katıldı!


İlginizi çekebilir: EN İYİ SES HANGİ TELEFONDA? (Mate 30 Pro, Oppo Reno 2, S10+, Mi Note 10, Honor 20)


Google, AnTuTu Benchmark ve ayrıca kenar uygulamalarını Play Store’dan kaldırdı!

Taze mantıklı telefon satın alındıktan bundan sonra indirilen uygulamalar arasındaki AnTuTu Benchmark, sonuçlandırmak gelişmelerle hep birlikte stresli bir döneme kapı aralığı yaptı. Geçtiğimiz günlerde uygulamayı cihazlarına inşa etmek isteyen kullanıcılar, Play Store’daki avcılık sonuçlarında cep telefonu uygulamayı bulamadı. Bunun sebebi ise üzerinden fazla yaş geçmeden tanınan. Ünlü kıyaslama uygulamasının ve, uygulamayla ilişkili olarak personel AnTuTu 3DBench ve ayrıca AITuTu Benchmark’ın da Play Store’dan kaldırıldığı öğrenildi.

AnTuTu Technology cephesinin yaptığı açıklamada uygulamaların Play Store’dan kaldırıldığı doğrulanırken, kaynak böyle bir durumun yaşandığı çevresinde ise kapsamlı Beceriler paylaşıldı. Google’ın 7 tören tarihinde kendilerine ulaştığını kuruluş kurumsal, gerekçeyi AnTuTu Benchmark uygulamasının Cheetah Mobile aracılığıyla ilişkili olduğunun hak talepleri edilmesi şeklinde paylaştı. Açıklamanın devamında Bir çift firmanın ilişkisinin 2014 yılında yapılan bir yatırımdan ibaret olduğu ve ayrıca bunun hariç hiçbir ilişkinin bulunmadığı da belirtiliyor.

Bilindiği üzere Google, geçtiğimiz ay Cheetah Mobile’ın bütün bütün uygulamalarını koruma gerekçesiyle Play Store’dan kaldırmıştı. Cheetah Mobile’ın Google yaratıcı hesabı da silinirken, AnTuTu Benchmark ve ayrıca kenar uygulamaların kim temizlikten nasibini aldığı kambur ediliyor. Nihayet AnTuTu vasıtasıyla cazibe başvurusu yapıldığını ve ayrıca sorunun inanılmaz yaş geçmeden çözülmesinin beklendiğini belirtelim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AnTuTu Benchmark, Play Store’dan kaldırıldı! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply