AnTuTu, Ekim ayının en güçlü telefonlarını açıkladı – Hardware Plus

AnTuTu, Ekim ayının en güçlü telefonlarını açıkladı – Hardware Plus

AnTuTu Benchmark, tanınmış bir insan yapımı eleme süreci uygulaması olmasının ve cep telefonu ekipman kıyaslama aracı olarak da öne çıkıyor. Başına ay tekrar tekrar olarak en güçlü Android cihazları paylaşan uygulamanın Ekim ayı liderliğinde ise kapsamlı bir şok yaşandı!


İlginizi çekebilir: BMW iNext’in tasarımı, #NEXTGen’de paylaşılacak!


Huawei Mate 40 Pro, AnTuTu Benchmark’ta Ekim ayı şampiyonu oldu!

AnTuTu Benchmark V8 ileri yapılan tüketici testleri sonucunda Huawei Mate 40 Pro sürüm Ekim ayını birinci sırada tamamladı. 685.339 derecelendirme hinterlandı Mate 40 Pro, listedeki garip 5 nm işlemci çipi olan Kirin 9000’in sayesinde devasa bir teşvik elde etmek etmiş. Listenin dakika yanı sıra 3 üncü boyunca ise birer basamak gerileyen iQOO 5 Pro yanı sıra iQOO 5 modelleri bulunuyor. Benzer şekilde amiral gemisi sıralamaya giren 10 cihazın 9’unda Qualcomm Snapdragon 865 yanı sıra 865+ işlemci çipi kullanılması da uyar çekiyor.

Ücret/verimlilik seviyesi uzun ortasında ölçüde telefonların listelendiği sıralamada ise devasa bir değişim gözlenmiyor. Redmi Note 9 serisinin Çin versiyonu olan Redmi 10X Pro 5G, 398.483 derecelendirme aracılığıyla listenin tepesinde kalmayı sürdürüyor. Serinin geleneksel versiyonu 393.622 derecelendirme aracılığıyla Pro sürümü gözlemlemek ederken, 3 üncü sırada ise {artık} eskimeye başlayan HONOR 30 kuruluş alıyor. Kim listede ise Huawei modellerinin üstünlüğünü MediaTek Dimensity yanı sıra Qualcomm Snapdragon işlemcili araçlar izliyor.

Tanınmış testlerde yüksek zaman dilimi daha sonra Huawei’nin liderliği alması uyar çekerken, kim üstünlüğün pek de yüksek sürmeyeceği görüş ediliyor. Gerçeği nedeniyle önümüzdeki ay duyurulacak Qualcomm Snapdragon 875 işlemcinin AnTuTu testlerinden 800.000 puandan fazla almayı başardığı suçlama ediliyor. 2021’de 5 nm mimarili işlemcilerin gelmesiyle hareketlenecek amiral gemisi telefonlarda bakalım yılı hangi sürüm önde kapatacak?

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AnTuTu, Ekim ayının en güçlü telefonlarını açıkladı – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply