AnTuTu, Eylül ayının en güçlü telefonlarını açıkladı – Hardware Plus

AnTuTu, Eylül ayının en güçlü telefonlarını açıkladı – Hardware Plus

Ihtiyatlı telefon dünyasının ünlü benchmark uygulaması olan AnTuTu, Eylül ayının en güçlü cihazlarını açıkladı. Çin menşeili ihtiyatlı telefonların egemen olduğu listeleme aracılığıyla sinir detaylar haberimizde!


İlginizi Çekebilir: FaZe Clan PUBG Europe League Phase 3’ün Şampiyonu Oldu


AnTuTu Benchmark’ın Eylül ayındaki lideri belli oldu

Başına ay rutin olarak olarak duyurulan listeleme, AnTuTu Benchmark testine giren en performanslı 10 ihtiyatlı telefonu kullanıcılar aracılığıyla buluşturuyor. Eylül ayı için yayınlanan listeye ise Çin telefonları damgasını vurmayı sürdürdü. Listedeki 10 telefonun 9’unu (Vivo, Xiaomi, Meizu, OnePlus, Huawei) Çin markaları oluştururken, tuhaf varyasyon aracılığıyla Samsung kim kapsamın hariç kalıyor.

Dikkat çekmek-up elektronik kamera, Qualcomm Snapdragon 855+ işlemci çipi, 8 GB RAM ve ayrıca 256 GB depolama alanı tercih yöntem özelliklere kurucu olan Vivo NEX 3 5G, topladığı 483.427 kredi notu aracılığıyla listenin başlangıçta sırasına yerleşti. Vivo’nun benzer özelliklere kurucu bir çeşitli diğer tasarım IQOO Pro 5G ise 481.211 kredi notu aracılığıyla an sırayı ödünç almak etti. Listenin 3 üncü boyunca ise ASUS’un yıldızcık odaklı ihtiyatlı telefonu ROG Phone 2 tesis aldı. Eylül ayında AnTuTu Benchmark’tan 473.917 kredi notu yerleşim bölgesi ROG Phone 2, Ağustos ayına bağlı olarak bir basamak yükselmeyi başardı.

Organizasyon odaklı bir çeşitli diğer telefon olan Xiaomi Black Shark 2 Pro, kim ay bir basamak gerileyerek listenin dörtte bir boyunca tesis aldı. Xiaomi Mi 9 Pro 5G, Meizu 16s Pro ve ayrıca Redmi K20 Pro ise listenin ilerleyen sıralarında tesis yerleşim bölgesi ihtiyatlı telefonlar oldu. Çinli markaların haricindeki tuhaf telefon Samsung Galaxy Note 10+ 5G olurken, OnePlus 7 Pro ve ayrıca Huawei Mate 30 Pro da sıralamayı tamamlayan araçlar olarak uyarı çekiyor.

Huawei Mate 30 Pro hariç bütün bütün araçlar Qualcomm Snapdragon 855 işlemcisini kullanıyor. Mate 30 Pro’un ise işlemci çipi olarak Huawei üretimi olan Kirin 990’u istiyorum ettiğini kanıtlamak gerekiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AnTuTu, Eylül ayının en güçlü telefonlarını açıkladı – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply