AnTuTu, Galaxy Note 5’in benchmark skorunu açıkladı!

AnTuTu, Galaxy Note 5’in benchmark skorunu açıkladı!

Bildiğiniz seç Galaxy Note 5 ve ayrıca Galaxy S6 edge+‘ın tanıtılmasına inanılmaz az bir yaş kaldı. 11 Ağustos’ta gerçekleştirilecek Unpacked etkinliğinde yasal olarak duyurulacak kim 2 telefonla alakalı sızıntılar ve ayrıca bilgiler gelmeye peşini bırakmamak, sürdürmek.

Android ekosisteminde cihazların performansını eylem için kullanılmış en tanınmış benchmark kurs olan AnTuTu, ancak ekipman yasal olarak tanıtılmasa ne olursa olsun benchmark skorlarını açıklamaktan desteklemek durmadı. İlk geçmişte yaklaşım özelliklerden bahsedecek olursak başına 2 telefon da Galaxy S6‘da olanaklar banliyö Exynos 7420 işlemcisinden gücünü alıyor. Bileşenler tarafında en önemli varyasyon ise başına 2 telefonun da 4GB RAM aracılığıyla gelmesi. Elektronik kamera tarafında ise 16 MP‘lik arka uç kameranın ve 5MP başlangıç ​​aşaması elektronik kamera göreceğiz.

AnTuTu’nun açıkladığı Benchmark skorlarına kader olursak Galaxy Note 5, 69.702 kredi notu alırken Galaxy S6 edge+ 68.345 kredi notu almış. Hatırlarsanız AnTuTu’nun yayınladığı toparla listede başlangıçta sırada 67 birçok bin skoruyla Galaxy S6 başlangıçta sırada olanaklar alıyordu. Bunu söyledikten sonra görünüşe bakılırsa 1GB‘lık RAM artışı Galaxy Note 5 aracılığıyla Galaxy S6 edge+‘ın az bir farkla da olsa Galaxy S6‘nın performansını acı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AnTuTu, Galaxy Note 5’in benchmark skorunu açıkladı!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply