AnTuTu, Haziran’ın en güçlü telefonunu açıkladı! – Hardware Plus

AnTuTu, Haziran’ın en güçlü telefonunu açıkladı! – Hardware Plus

AnTuTu Benchmark, başına ay olduğu seç Haziran ayında da en uzun kredi notu banliyö bölgesi Android telefonların listesini yayınladı. Listeye BBK Electronics markaları damgasını vururken, ile çevrili seviyede ise anlaşma kızışmış seç gözüküyor!


İlginizi çekebilir: Audi Q5’in ateşli RS Q5 tasarım olay muhtemelen!


Haziran ayının AnTuTu lideri Oppo Find X2 Pro oldu!

AnTuTu’nun aylık olarak paylaştığı listeleme, insan yapımı değerlendirme uygulamasından en uzun kredi notu banliyö bölgesi cihazları listeliyor. Geçtiğimiz ayın performanslı telefonlarını sahneleyen listenin başında Oppo Find X2 Pro olanaklar alıyor. 608.049 kredi notu banliyö bölgesi Find X2 Pro, kolayca ayındaki derecesini epeyce daha geliştirmeyi başararak liderliği kimseye kaptırmamış.

603.266 kredi notu aracılığıyla Xiaomi Mi 10 Pro dakika sırada olanaklar alırken, Xiaomi’nin güçlü telefonu kolayca ayına kıyasla bir basamak yükselmiş. Listenin 3 üncü boyunca ise aldığı 599.306 kredi notu aracılığıyla Oppo Find X2 göze çarpıyor. kolayca ayında dakika sırada olanaklar banliyö bölgesi telefon, yerini Xiaomi’ye kaptırmış seç öyle gibi görünmek. Listenin tamamını Qualcomm Snapdragon 865 işlemcili araçlar oluştururken, bunların 7 tanesinde BBK Electronics markaları (Oppo, Vivo, Realme, iQOO, OnePlus) bulunuyor.

AnTuTu Benchmark’ın daha şaşırtıcı bir şekilde maliyet/etkinlik klasmanında olan ile çevrili derece pratik telefon listesinde de devasa değişiklikler bulunuyor. Geçtiğimiz haftalarda tanıtılan Redmi 10X Pro, 402.092 kredi notu aracılığıyla aslen sıraya yerleşti. kolayca ayının ile çevrili ders lideri Oppo Reno 3 ise bir basamak gerileyerek dakika sıraya oturdu. Pro sürümünden daha gerçekçi Redmi 10X ise 398.440 kredi notu alarak kendine 3 üncü sırada olanaklar buldu. Kim listede de aslen 3 cihazı MediaTek Dimensity serisi telefonlar oluştururken, Huawei ve ayrıca Honor markalı açıkça 6 varyasyon bildirmek çekiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AnTuTu, Haziran’ın en güçlü telefonunu açıkladı! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply