AnTuTu ilginç istatistikler yayınladı – Hardware Plus

AnTuTu ilginç istatistikler yayınladı – Hardware Plus

AnTuTu, kişiye özel uygulaması ileri keşfedildi verileri değerlendirme alarak bazı istatistikleri sundu. Kim istatistiklerin her şey hesaba katılırsa Android pazarını ile çalışmak ettiğini söylemek pek uygulanabilir olmasa da, AnTuTu kullanan meraklısı mantıklı telefon sahiplerinin neler kullandığını keşfetmek için motivasyon sunuyor.


İlginizi çekebilir : OnePlus 6 Antutu’da 276.510 derecelendirme aldı.


En Yaygın bilinen Göster Çözünürlüğü 1080P , Birincil Düzine 8

İlk sınıflandırma gözünde canlandırmak çözünürlüğü üzerine. Kullanıcıların %24,37‘si Full HD çözünürlüğe kurucu telefon kullanırken onu %17,19 aracılığıyla Full HD+ çözünürlüğe kurucu araçlar izliyor. %10,99‘luk sektör ise HD çözünürlüğe kurucu araçlar kullanmakta.

HWP

AnTuTu’yu kullanan kullanıcıların %73,5‘i 8 çekirdekli bir işlemciye sahipken, %21,9‘u 4 çekirdekli işlemciye kurucu ekipman kullanmakta. AnTuTu bilindiği üzere etkinlik ve ayrıca resim gücü ölçen bir rutin olduğundan kim verilerin uzun performanslı cihazlarda genellikle yapılan testleri doğruladığını da söyleyebiliriz.

HWP

Bir çeşitli diğer sınıflandırma ise RAM miktarı. AnTuTu verilerine bağlı olarak kullanıcıların %36,51‘i 6 GB RAM’e kurucu ekipman kullanırken onları %31,70 aracılığıyla 4 GB RAM’e kurucu kullanıcılar izliyor. Aniden {arkasında} ise %13,58 aracılığıyla 3 GB RAM’e kurucu araçlar sahip olmak. Kim verilerin tipik Android pazarını yansıtmasının pek uygulanabilir olmadığını üst söylemiştik. Bunu tetikleyici söylediğimiz kim veriler aracılığıyla anlaşılmış olsa gerekir.

HWP

Depolamak kısmına geldiğimizde ise %41,13 aracılığıyla 64 GB belleğe kurucu cihazların pastada en kapsamlı payı aldığını, anında {arkasında} %24,64 aracılığıyla 128 GB bellekli cihazların olduğunu söyleyebiliriz. 32 GB bellekler ise %16,04 aracılığıyla 128 ve ayrıca 64’ün gerisinde kalmış durumda.

HWP

Ve ayrıca sonuçlandırmak sınıflandırma olan Android modeli kiralama payına da geçelim. Kullanıcıların %37,07‘si 8.1 sürümünü kullanırken, %24,33‘ü 8.0 sürümünü kullanıyor. Kim da Oreo sürümü için %50‘den fazla pay beklemek. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Google Android raporlarına bağlı olarak ise Oreo kiralama oranı bütün sürümler ve ayrıca araçlar içine etkinlik oranla %14,6. Kim haberimize de buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

HWP

Tekrardan belirttiğimiz iyilik kim veriler sonuçlandırmak kullanıcının genelini kesinlikle değil, AnTuTu kullanan gerçeklik ve ayrıca tüzel kişilerin verilerini yansıtmakta. Bunu söyledikten sonra düşünce ve duygular edinmek açısından gayet çarpıcı bilgiler olduğunu da es geçmemek lazım.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AnTuTu ilginç istatistikler yayınladı – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply