AnTuTu Kasım ayı en iyi telefonlar listesini açıkladı – Hardware Plus

AnTuTu Kasım ayı en iyi telefonlar listesini açıkladı – Hardware Plus

2018 yılı sona ererken, 2019 yılı cep telefonu ekipman konusunda hakaretli bir uzun yıllar kesinlikle olacak iyilik öyle gibi görünmek. Katlanabilir telefonlar normalde normalde haberlerde yerini alırken, ekrandan başparmak izi analiz ve ayrıca 5G iletişim teknolojisini kullanacak amiral gemisi ekipman servet.


İlginizi çekebilir: AnTuTu en iyi bilge telefonlar listesini açıkladı


AnTuTu Kasım’da Huawei yüz planda

Başına haberde belirtilen ve ayrıca yaptığı yanlı sıralamalarla ünlenen AnTuTu, Kasım ayı için 10 en iyi telefon listesini açıkladı. Kim verilerin 1 Kasım – 30 Kasım tarihleri arasındaki veriler olduğunu söyleyelim.

Listenin başlangıçta 3 boyunca Huawei modelleri merkez alırken, azalma sıralara inildikçe Çinli markaların cihazları sıralanmış. Listenin birinci boyunca Mate 20 Pro bulunurken Kendi hızlı bir şekilde aşağıda Mate 20, 3. Sırada ise Mate 20 X bulunuyor. Listenin çeşitli diğer sıralarında Ekim ayı raporunda bulundu cihazların olduğunu söyleyelim. Çinli markalar yine kim listede yerlerini almış. 10 bilge telefonun bulunduğu listenin 6 telefonu Xiaomi, OnePlus ve ayrıca Meizu markalarından oluşuyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AnTuTu Kasım ayı en iyi telefonlar listesini açıkladı – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply