AnTuTu, kasım ayının en güçlü telefonlarını açıkladı! –

AnTuTu, kasım ayının en güçlü telefonlarını açıkladı! –

AnTuTu, amiral gemisi ve ayrıca ile çevrili kurs segmentlerinde en gerçekten iyi (PL) performansı gösteren telefonları listeledi. Yayınlanan çizelgeler 1 Kasım – 30 Kasım tarihleri orta toplanan verilere dayanıyor.


İlginizi çekebilir: Xiaomi’den ekrana gömülü başlangıç ​​aşaması video kamera için devasa hamle!


Amiral gemisi segmentinde, Asus ROG Phone II en yükseklik sırada olanaklar alıyor, ardından OnePlus 7T serisi ve ayrıca Realme X2 Pro onu gözlemlemek ediyor. Listede Qualcomm yonga setine yaratıcı olmayan Galaxy Note 10+ 5G’nin, Exynox 9825 aracılığıyla onuncu sırada olanaklar alması bildirmek çekiyor. Rakiplerine kıyasla listede bildirmek çeken çeşitli diğer bir makine ise Asus Zenfone 6 2019, telefon aslen bellek miktarı seçimiyle piyasada genel olarak genel olarak kendinden işaret etmek ettirmişti, ama tabloda da görüyoruz ki kim ortaya çıkartmak pek bir varyasyon yaratmıyor.

Snapdragon egemenliğinin bir ispatı niteliğinde olan listeleme;

Ile çevrili kurs cihazlarda ise durumlar daha özel, Tavuk’de de devasa ilgi gören Redmi Note 8 Pro doğru anlamıyla Kasım ayı ile çevrili sektör listesine hükmediyor. Oppo Reno 2 ise, Mi 9T ve ayrıca Samsung Galaxy A80 iyilik rakiplerine bağlı olarak çok daha hızlı GPU performansı sayesinde dakika sırada olanaklar alıyor.

Redmi Note 8 Pro’nun yönetim ettiği ile çevrili sektör listesi;

AnTuTu ekibi, bir telefonun Küre 10 listesine girebilmesi için güçlü bir yonga setine yaratıcı olması ve ayrıca UFS depolamak sistemini barındırmasının zorunluluk olduğunu belirtiyor. Kim grafikler kasım ayı verilerine dayanmaktadır. Varyasyon ayında, genel olarak genel olarak son zamanlarda etkinlik canavarlarının piyasaya çıktığınızı görüyoruz. Bu nedenle iddiaya göre son zamanlarda listede bir inanılmaz değiştir bulunacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AnTuTu, kasım ayının en güçlü telefonlarını açıkladı! –

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply