AnTuTu’da 95 bin puan alan gizemli Samsung cihazı!

AnTuTu’da 95 bin puan alan gizemli Samsung cihazı!

Tonit ortaya çıkan bir göstermek görüntüsü gösteriyor ki, ancak modelini bilmediğimiz gizemli bir Samsung cihazı AnTuTu Benchmark‘ta açıkça 95 bin puan alıyor!

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Galaxy Note 5 ve ayrıca Galaxy S6 edge+’ın AnTuTu puanları ortaya çıkmış ve ayrıca Bir çift cihazın da tahmini 69 bin puan aldığını görmüştük.

Mystery-Samsung-device-scores-high-on-AnTuTu

Ancak kim cihazın stil aracılığıyla stresli her türlü bir nokta bilmesek de söylentiler kim cihazın Galaxy S7 olabileceğini söylüyor. Gerçeği nedeniyle iPhone 6S‘le savaş etmek için Galaxy Note 5‘i Eylül’de kesinlikle değil Ağustos ayında tanıtacak Samsung, bir müteakip amiral gemisi gidiyor Galaxy S7 modelinde de tamamen aynı tarifeyi izleyebilir.

Bunu söyledikten sonra stil önemli değil SM-8508S varyasyon numarasıyla gördüğümüz kim cihazın 95 bin puanla Exynos 7420‘ye oranla inanılmaz daha yoğun olduğu su götürmez bir dürüst gerçek.

bildir: Görünüşe bakılırsa ortaya çıkan göstermek görüntüsü fake sonuç. Üreticisi Samsung Galaxy Alpha’nın Uzak Doğu ve ayrıca Güneydoğu Asya varyasyonlarından bir kişi ve ayrıca skor sahte.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AnTuTu’da 95 bin puan alan gizemli Samsung cihazı!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply