AOC 2752PQU – Hardware Plus

AOC 2752PQU – Hardware Plus

Profesyoneller için titan seç not

AOC’nin 2752PQU sürüm monitörü, bilgili kullanımlar için uygun ve ayrıca ergonomik bir eylem.

Pek inanılmaz üründe olduğu seç daire veya apartman dairesi ve ayrıca iş yeri kullanımına yönelik monitörlerde de farklar oluşum. Daire bilgisayarlarında daha inanılmaz aşağı cevap vermek süreli monitörler gerçekten istiyorum edilirken, ofislerde daha inanılmaz ergonomiye ve ayrıca göster büyüklüğüne kullanışlılık veriliyor. AOC’nin 2752PQU stil hem genişlik hem de ergonomi arayanlara hitap ediyor.

Şekilden şekle giren not

AOC 2752PQU’nun en inanılmaz uyarı çeken özelliği, şaşırtıcı bir şekilde çok yönlü bir yapıya kurucu olması. Öne ve ayrıca arkaya eğilebilen not, üst ayarı yapılmasına imkan sağlıyor. Kişiye özel baştan dönerek dik formda da kullanılabilen ekipman, kişiselleştirilmiş ayağı sayesinde sıra ileri kaydırmaya gerekir kalmadan temel bir moda trendi içine ya da sola dönebiliyor. Bu nedenle sıra ya da sandalyemizin yüksekliği, konumu, düzlüğü umutsuzluk olmaksızın başına moda trendi monitörü kullanabiliyoruz.

Genel tasarımıyla uyarı çeken üründe tuşlar ekranın özgürlük simge durumuna küçült köşesine konumlandırılmış. Buradaki tuşlarla göster ayarlarını rahatlıkla yapabiliyoruz.

Uzun görüntü kalitesi

2752PQU’nun 27 inçlik kapı Full HD çözünürlüğe kurucu. Gerçekten güvenilir bir görüntü kalitesi sağlayan göster, renkleriyle uyarı çekiyor. Gölge kalitesinin şaşırtıcı bir şekilde gerçekten iyi (PL) olduğunu söylemem başarılabilir. Güçlü 20 bin / 1 karşılaştır sağlayan varlık, tamir parlaklıkta 1200 / 1 karşılaştır değerine ulaşabiliyor.

8 ms tepkime süresine kurucu olan not, böylece başlangıçta bakışta ciddi olarak algılanabilir ama organizasyon için kullanımda aşağı cevap vermek süresine kurucu bir monitöre kurucu aslında olmak inanılmaz da işinize yaramayacaktır. Kaldı ki olağan monitörler 5 ms cevap vermek süresine sahipken, 8 ms’lik bir monitörü ayrım etmek pek de hızlı kesinlikle değil. Cevap vermek süresi kaçınılmaz olarak bir rahatsızlığa faktör olmuyor.

Böylece; Yetenekli ilgili kim AOC not, ergonomik ayrıntılarıyla beğenimizi kazandı.

Tetikleyici alınır?

•  Çok yönlü yapıda olması

•  Görüntü kalitesi

•  Ekranın büyüklüğü

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AOC 2752PQU – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply