AOC’den beyaz tasarımlı 24 inç LED monitör: e2451Fh – Hardware Plus

(*24*) beyaz tasarımlı 24 inç LED farkına varmak: e2451Fh – Hardware Plus

Farkına varmak üretiminde önde itibaren firmalardan bir kişi olan AOC, 24 inç boyutlu, Full HD çözünürlüklü yanı sıra büyükşehir tasarımlı bir farkına varmak arayanlara cazip bir kutlama sunuyor. 61cm boyuta yaratıcı AOC e2451Fh’nin bütün detayları, firmanın bizlerle paylaştığı sıkmak bülteninde:

AOC, beyaz tasarlamak farkına varmak fırsatını sunar

Amsterdam, 12 Kasım 2013 – Gözünde canlandırmak uzmanı AOC, 24 inçlik (61 cm) farkına varmak fırsatı e2451Fh aracılığıyla, hem apartman hem de işyeri kullanıcıları için inanılmaz sayıda heyecan verici strateji yanı sıra tasarlamak özelliği sunuyor. Gelişmiş beyaz bir yüzeye yaratıcı Full HD göstermek, olağanüstü dış mekan görünümüne yakışan olağanüstü görüntü performansı sağlayan en taze LED geri aydınlatmalı LCD teknolojisini kullanıyor. Elektrik enerjisi doğru kim farkına varmak, özellikle Bir çift milisaniyelik piksel cevap vermek süresi aracılığıyla organizasyon oynamak için de inanılmaz arzu edilen.

AOC’den e2451Fh

Muhteşem verimlilik
AOC, Style Line 51 serisindeki sofistike ürünü TN paneliyle donatılmış, en taze modeliyle karşınızda. 250 cd/m² parlaklığa, 1000:1 native eşleştir oranına yanı sıra özellikle 2 ms’lik cevap vermek süresine yaratıcı e2451Fh, bulanıklık veya hayalet efekt olmadan uyarıcı görüntüler sunar. Işyeri uygulamaları, multimedya yanı sıra organizasyon için arzu edilen olan inanılmaz yönlü Full HD kim farkına varmak, cazip tasarımla birleşen şok edici görüntü kalitesi arayanlar için olağanüstü çeşitler.

Karmaşık ekipman
24 inçlik kim farkına varmak görüntü sinyallerini analog VGA portundan yanı sıra sanal sinyallari DVI-D veya HDMI’den alır. 3,5 mm’lik bir gürültü çıkışi aracılığıyla gürültü, dış bir gürültü kurulumuna bağlanabilir. Eğilebilen kim monitor, inanılmaz sayıda faydalı yazılıma da yaratıcı: “e-Saver” yanı sıra “Eco Yöntem” elektrik tüketimini daha da azalma için mantıklı görüntü modlarından yararlanırken, i-Menu ise farkına varmak ayarlarının Bilgisayar faresi yanı sıra monitörün çerçevesi üzerindeki dokunmatik tuşlar aracılığıyla özgürce değiştirilmesine olanak sağlar. “Screen+” ise önemli 16:9 ekranı, klavye kısayollarıyla ulaşılabilen benzersiz çerçevelere bölen bir programdır. e2451Fh, özellikle 25 W’lık elektrik alkol tüketimi yükseltilmiş LED geri aydınlatmaları sayesinde EPEAT Silver, TCO 6.0 yanı sıra Energy Oyuncu 6.0 seç pek inanılmaz uzun standartlı sürdürülebilirlik sertifikasının gerekliliklerini de yerine getirir.

Bütün bütün monitörlerinde olduğu seç, AOC, kim Style Ticari mal Grubu sürüm için de 3 on yıl kesinleştirmek sunuyor. Seçim 2013’ten gelen piyasada bulunabilecek e2451Fh sürüm için üreticinin öneriler ettiği perakende dönüşüm fiyatı 299 USD kesinlikle olacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AOC’den beyaz tasarımlı 24 inç LED monitör: e2451Fh – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply