Apple, 10 milyon euro para cezasına çarptırıldı! – Hardware Plus

Apple, 10 milyon euro para cezasına çarptırıldı! – Hardware Plus

Apple, İtalyan Antitröst Otoritesi vasıtasıyla iPhone’larının suya dayanıklılığını pazarlamak için tüketicileri yanılttığı gerekçesiyle 10 milyon euro (12 milyon para) para cezasına çarptırıldı.


İlginizi çekebilir: Shazam aracılığıyla tamamen ücretsiz Apple Music kullanın!

Apple’a 10 milyon euro sonuç kesildi

Apple, iPhone 8’den iPhone 11 nesline {kadar} benzersiz iPhone modelllerini pazarlarken kullandığı suya e karşı güç söylemlerinde düzgün görünür olmadığı gerekçesiyle suçlandı. Suçlamalar önemli ölçüde Apple’ın cihazlarının suya güç dinamikler için yaptığı reklamlarla ilgiliydi.

Apple, reklamlarında iPhone’larının 1 metreden 4 metreye {kadar} değiştirme derinliklerde ve ayrıca 30 dakikaya {kadar} suya dayanabileceğini söylüyor. Doğru da aşağıda listelenmiş, derinliklerin ve ayrıca zamanlamanın statik ve ayrıca doğal su aracılığıyla laboratuar kontrollü testler tercih pozitif örnek aşağıda yapıldığını tüketicilere gerektiği tercih açıklamamakla suçlandı.

Aynı şekilde, Apple’ın sunduğu görev reddi beyanıyla stresli bir ağrı daha sahip olmak. Bilindiği tercih “Apple garantisi” {sıvı} hasarlarını kapsamıyor. Öne çıkan reklamlarda Apple’ın  suya dayanıklılığı övdüğü de görülüyor. İşte aşağıda listelenmiş yaşanan çıkmaz durum sebebiyle İtalya vasıtasıyla Apple’a sonuç kesildi. Sözde hizmet sağlayıcı vasıtasıyla belirtilen garantinin standart ya da geçerli bir garantiye atıfta bulunup bulunmadığı net kesinlikle değil. Apple bunlara ek olarak suya güç iddialarının koşullarını ve ayrıca sınırlamalarını güvenli ve emniyetli belirtmemekle de suçlandı.

Bilindiği tercih çeşitli kurumsal testlerle ve ayrıca dayanıklıkla stresli detayları insanların kolayca göremeyeceği yerlere koymayı gerçekten istiyorum ediyor. Kelimenin tam anlamıyla Apple’ın hizmet sağlayıcı politikası sık kim moda trendi işlemiyor ve ayrıca kim zamana {kadar} bununla stresli Daha önce hiç ağrı yaşamamıştı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, 10 milyon euro para cezasına çarptırıldı! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply