Apple, 2020’de dört farklı iPhone piyasaya sürecek!

Apple, 2020’de dört farklı iPhone piyasaya sürecek!

Apple, kim sene geçmek seneki tercih 3 farklı iPhone modelini tanıtmasını bekliyoruz. Fakat Meslekler önümüzdeki sene değişebilir.


İlginizi çekebilir: Apple, iOS 13 Public Beta 2 sürümünü yayınlandı


JpMorgan’ın yayınladığı raporda, çıkaracağı son zamanlarda modelle hep birlikte önemli ölçüde giden telefon satışlarını arttırmaya çalışacağını anahtar kelime etti. Kim analize bağlı olarak modellerin üçünde 5G teknolojisi de olanaklar alacak.

Apple, normalde telefonları Eylül ayında tamda insanların tatile çıktıkları dönemlerde piyasaya sürmeyi seviyor. 2019’da alışıla gelmedik son zamanlarda bir elektronik kamera tasarımı görmeyeceğimizi fakat çekimlerim son derece gerçekten iyi (PL) görüneceğini de aktardı.

JpMorgan, yayınladığı analizde son zamanlarda modelin kullanıcılarına, iPhone 8 boyutlarına yaratıcı fakat 5G desteğinin karışık olmayacağı hesaplı bir seçim sunmayı vaat edeceğini belirtti.

Tim Cook, başına ne {kadar} en uygun düzey müşteri kalitesini düşürmeyi pozitif bulmasa da 2019 yılında şirketin 195 milyonluk kârını önümüzdeki seneye devretmesi bekleniyor.

Yapılan hamleyle hep birlikte önlenemez bir ateş etmek sonuç gösterebilir. Pratik iPhone’lar Çin’in telefon pazarına girmesiyle düşen satışları tekrardan zirveye yüklemek isteyen Amerikan Devi için pozitif bir hamle kesinlikle olacak tercih duruyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, 2020’de dört farklı iPhone piyasaya sürecek!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply