Apple 2021’de hangi aksesuarları tanıtacak? – Hardware Plus

Apple 2021’de hangi aksesuarları tanıtacak? – Hardware Plus

Taze raporlara bağlı olarak Apple, amaçlanan AirTags ticari mal gözlemlemek cihazını, güçlendirilmiş dürüst gerçek gözlüğünü yanı sıra çeşitli diğer taze ürünlerini 2021’de piyasaya sürmeyi planlıyor.


İlginizi çekebilir: Katlanabilir iPhone, güç testlerini geçmeyi başardı!

2021’de bizi neler hamile?

AirTags’in, kullanıcıların anahtarları, cüzdanları yanı sıra omurga çantaları iyilik özel eşyalarını gözlemlemek etmelerine pratik olması yanı sıra kullanıcıları Apple cihazlarında bilgilendirmesi bekleniyor. AirTags’in Nokta uygulamasındaki taze Öğeler sekmesinden yönetileceğini gösteren gözünde canlandırmak görüntüleri bulunuyor fakat aksesuar ancak Daha önce hiç görüntülenmedi.


İşinize yarayabilecek gerçekçi yanı sıra değerli ürünleri sizin için HepsiBurada üzerinden listeledik.


Gelişmiş dürüst gerçek cihazına gelince, şirketin bir güçlendirilmiş dürüst gerçek başlığı, gözlük ya da her biri ileri çalıştığı söyleniyor, yine de kişilik araştırmacı Kuo bunu verimli belirtmekten sakınıyor. Bilindiği üzere iPhone’lar yanı sıra iPad’ler de güçlendirilmiş dürüst gerçek yönler sunuyor, dolayısıyla kim konudaki öngörülemezlik ancak sürüyor.

Apple

Kuo, beklendiği iyilik, Apple’ın on yıl sırasında taze AirPod’lar, hatta daha fazla Apple Silikon Mac yanı sıra Mini-LED ekranlı başlangıçta cihazlarını piyasaya sürmeyi planladığını söylüyor. Geçmiş söylentiler, 2021’de piyasaya sürülecek, müreffeh renkler yanı sıra güçlendirilmiş eşleştir sunan 12.9″ iPad Pro yanı sıra Mini-LED ekranlı MacBook’lara ipucu ediyordu.

Kuo, Apple’ın 2021’de Apple Silikon yanı sıra Mini-LED ekrana yaratıcı geri yükleme zanaat 14″ yanı sıra 16″ MacBook Pro’yu piyasaya sürmeyi planladığını da söylemişti. Bunlara ek olarak son zamanlarda Apple’ın Apple Silikonlu taze bir MacBook Air yanı sıra bir Mini-LED gözünde canlandırmak çıkaracağını da kambur etmişti.

Bütün bunların yakın tedarikçi, geri yükleme tasarlanan 24″ iMac entegre, bütün Mac serisini 2 on yıl içine Apple Silikon’a geçirmeyi planlıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple 2021’de hangi aksesuarları tanıtacak? – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply