Apple, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’na Özel Videolar Yayınladı

Apple, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’na Özel Videolar Yayınladı

Apple Tavuk, yetkililer Youtube kanalında 23 Nisan’a kişiselleştirilmiş 11 yaşındaki çocukların iPhone 7 aracılığıyla çektiği kısa süreli videolar yayınladı.

Daha erken de birkaç etkinlikler için kişiselleştirilmiş videolar hazırlayan Apple, Tavuk’yi de unutmamış. Toplumumuz için en muazzam bayramlardan olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’nı es yasalaştırmak istemeyen yenilik devi, Tavuk departmanı ile kısa süreli videolar hazırladı.

https://youtu.be/VYejGIQkQFk

Benzersiz isimlerdeki 11 yaşındaki çocuklar vasıtasıyla çekilen videolarda özel ateşleme teknikleri kullanılan. Şu ciddi {kadar} 10 5 saniyelik 4 video kaydı yayınlandı. Bunlardan ikisini aşağıdan izleyebilirsiniz diğerlerini de Apple Tavuk Youtube sayfasından izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/mI2u4OxZA98

Apple’ın başına ne {kadar} pazarlama içine olsa böyle bir uygulamayı canlı geçirmiş olması sevinç verici. Bunu göz önünde bulundurarak, en azından kim reklamlar, tam bir yabancı basında da merkez buluyor böylelikle ülkemize e karşı pozitif yaklaşımları arttırıyor. Benzer şekilde taşıyıcı, geçtiğimiz yıllarda da özel şekillerde 23 Nisan bayramımızı kutlamıştı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’na Özel Videolar Yayınladı

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply