Apple Airpods 3 ve Music HiFi, yakında piyasaya çıkacak!

Apple Airpods 3 ve Music HiFi, yakında piyasaya çıkacak!

Ortaya çıkan toparla söylentiler, nisan ayında Spring Loaded etkinliğinde Airpods 3 ve Music HiFi lansmanının gerçekleşeceğini gösteriyordu. Kim söylentiler gerçekleşmedi yine de son zamanlarda bir söylenti kim konuyu geri yükleme ortaya çıkardı. Hits Double Daily vasıtasıyla yayınlanan raporda Apple, Airpods 3’ü önümüzdeki tam hafta piyasaya sürecek. Şirketin açıkça kablosuz son zamanlarda kulaklığının ve Apple Music HiFi adlı son zamanlarda özelliğinde tanıtılması bekleniyor. Kim kalite, adından da anlaşılacağı üzere Spotify Music HiFi aracılığıyla anlaşma edecek.


İlginizi çekebilir: WhatsApp, 15 kolayca’a {kadar} son zamanlarda kuralları onaylamayanları kısıtlayacak!


Apple AirPods 3, tam olarak nasıl bir tasarıma kurucu gidiyor?

HDD vasıtasıyla karşılıklı raporda, Apple AirPods 3’ün bir kez piyasaya çıkacağı net bir moda trendi belirtilmiyor. Yine de cihazın önümüzdeki haftalarda yerel bir tarihte çıkacağını biliyoruz. Bunun haricinde söylenti, son zamanlarda yaratılış kulaklıkların Airpods Pro tasarımına ufak değişiklikler aracılığıyla benzeyeceğini söylüyor. Sızdırılan bazı görüntüler, son zamanlarda yaratılış modellerin erişilebilir AirPods’lara kıyasla daha minik bir gövdeye kurucu olacağını gösteriyor. Apple AirPods 3, başına ne {kadar} serinin 3 üncü ve en toparla tasarım gidiyor olsa da proaktif olarak ses engelleme seç dahiyane teknolojiler, Pro serisine kişiselleştirilmiş kalacak ve kim cihazda bulunmayacak.

Taze açıkça kablosuz kulaklıklar, sensörlerin hizalanmasıyla birbirleriyle daire kenarlar aracılığıyla servet. Eski söylentiler, kulp tipi yarı kulak içi bir icat aracılığıyla geleceğini söylüyordu. Yine de sızdırılan son zamanlarda görüntüler, bunun etkili bir şekilde olmadığını gösterdi. Cihazın suçlamak kutusu, AirPods Pro’nunkine son derece benzeyecek. Bununla birbirleriyle kutunun boyutu daha minik gidiyor ve suçlamak göstergesi de başlangıç ​​aşaması tarafta yerini alacak.

(*3*)

Apple Music HiFi, rapora bağlı olarak şarkılar akışı platformlarındaki High-Fidelity özelliğinin yükselişine kontrol hediye sağlayacak. Taze kalite, prim gürültü netliği ve derinliği sunmayı hedefliyor. Zaten Spotify, Tidal ve Amazon Music, kişiselleştirilmiş HiFi desteğini abone kullanıcıları için sunmakta. Apple, günümüzde kişiye özel hizmetlerine büyük ölçüde odaklandığı için kim teknolojiden de desteklemek kalmayacağını görüş ediyoruz. Son zamanlarda 9toMac, iOS 14.6 Beta sürümünde son zamanlarda bir HiFi özelliği bulunacağını keşfetmişti. 9toMac’e bağlı olarak son zamanlarda program, “Dolby Atmos“, “Dolby Audio” ve “Lossless” için de son zamanlarda referanslar ortaya çıkartıyor. Apple Music, hiçbir yaş Dolby Atmos ya da Dolby Audio özelliklerini kullanıcılar sunmamıştı. Sonuç olarak, ortaya çıkan söylenti aracılığıyla birbirleriyle önümüzdeki günlerde kim özelliklerden de iddia edebiliriz.

Apple AirPods 3

Apple, son zamanlarda gürültü özelliğini şu anki erişilebilir şarkılar paket anlaşma aracılığıyla tamamen aynı fiyattan satışa çıkaracak. Kim da 9.99$ oran etiketine denk olay. Kim raporların hassas bilgiler olmadığını ve önümüzdeki tam hafta başına 2 söylentinin de gerçeklik olup olmayacağını daha net bir moda trendi göreceğimizi söyleyebiliriz.

AirPods 2 yaklaşım yönler

Sensörler:

  • Hüzmeleme oluşan çift mikrofon
  • Çift optik algılama birimi
  • Hareketi algılayan ivmeölçer
  • Konuşmayı algılayan ivmeölçer

Patates cipsi: H1 kulaklık çipi

Vücut ağırlığı: Başına bir kulaklık 4 büyükbaba, kutusu 40 büyükbaba

Batarya:

  • Garip şarjla 5 saate {kadar} dinleme süresi
  • Garip şarjla 3 saate {kadar} tartışma süresi
  • 24 saatten fazla dinleme süresi
  • 18 saate {kadar} tartışma süresi

Suçlamak kutusunda 15 ikinci şarjla 3 saate {kadar} dinleme süresi ya da 2 saate {kadar} tartışma süresi

Karşılık: Bluetooth 5.0

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Airpods 3 ve Music HiFi, yakında piyasaya çıkacak!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply