Apple AirPods Max, rakiplerinden ağır! – Hardware Plus

Apple AirPods Max, rakiplerinden son derece! – Hardware Plus

Apple AirPods Max bu akşam Apple’ın sitesinde hemen ortaya sonuç, yine de başlangıçta bakışta farkedilmeyen “ağırlığı” kullanıcıları resim kırıklığına uğratabilir.


İlginizi çekebilir: iOS 14.2’nin elektrik pili tüketimiyle başı dertte!

Apple AirPods Max ne {kadar} son derece?

2 kulak üstü kulaklığa yaratıcı olan Herhangi bir kişi, kulaklığın ağırlığının dinleme deneyiminde kapsamlı bir varyasyon yaratabileceğini söyleyecektir. Önemli ölçüde farklı izle sırasında kulaklık takıyorsanız, vücut ağırlığı genel olarak avantaj ileri dürüst gerçek bir etkiye yaratıcı olmaya başlıyor.

Apple’ın taze AirPods Max kulak üstü kulaklıkları 384 büyükbaba ağırlığıyla piyasadaki birkaç olağanüstü kulak üstü kulaklıktan daha ziyade daha son derece yanı sıra kim da kulağa pek pozitif gelmiyor. Değerlendirme için, pazarın önde itibaren bazı rakiplerinin belirtilen ağırlıkların listesini burada sıraladık:

AirPods Max – 384,8 büyükbaba
Audeze LCD-1 – 250 büyükbaba
Beyerdynamic Amiron Wireless – 380 büyükbaba
Bose 700 – 249 büyükbaba
Bose Quiet Comfort 35 II – 310 büyükbaba
Sennheiser PXC 550-II – 227 büyükbaba
Sony WH-1000XM4 – 254 büyükbaba

Görüldüğü seç, Apple AirPods Max‌ listedeki en son derece kulak üstü kulaklık yanı sıra birçok durumda kim vücut ağırlığı farkı yok sayılamayacak derecede fazla. Listede kesinlikle Beyerdynamic’in Amiron Wireless atölye kulaklıkları (380 büyükbaba) AirPods Max’ın ağırlığına yaklaşabiliyor.

‌AirPods Max’in ergonomik tasarımını kim açıdan sadece nasıl kurtarmak edeceğini görmek heyecan verici kesinlikle olacak. Apple’ın kafatası bandı yanı sıra ses hoparlörü kısmı arasındaki ağırlığı etkili dengeleyip dengeleyemediği de incelemeler gelene {kadar} yanıt bulamayacak.

AirPods Max 5.699,00 TL ücret etiketine yaratıcı yanı sıra Apple’ın web sitesinde 15 Çeşitler’tan gelen satışa sunulacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple AirPods Max, rakiplerinden ağır! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply