Apple AirPower iddiaları tekrardan diriltildi! – Hardware Plus

Apple AirPower iddiaları tekrardan diriltildi! – Hardware Plus

Apple AirPower cihazı geçtiğimiz senelerde he sonuç he çıkacak durdurmak üzere derken bir türlü çıkamamıştı. O {kadar} sızdırma haberine e karşı Apple, cihazı çıkarmaktan vazgeçmişti.


İlginizi çekebilir: Apple Çin’de kademeli olarak kademeli olarak üretimini arttırıyor.


Geçtiğimiz uzun yıllar Apple’ın tanınmış içerisinde başlangıçta kez yaşanan bir etkinlik gerçekleşmişti. Apple’ın tanıtacağı kablosuz suçlama ped’i çevresinde sızdırılan onca görsele ve ayrıca yenileme çalışmalarına bile ortaya çıkmasından 562 tarih sonradan sonlandır edilmişti.

Son zamanlarda üretim kablosuz suçlama standı, aynı zamanda hem iPhone hem Apple Watch hem de iPhone cihazları geçici olarak suçlama edebiliyor olarak tasarlanmıştı. İlk olarak 2017’de eşdeğer bir iddiayla  iPhone’un amiral tekne modelleri olan iPhone 8, 8 Plus ve ayrıca iPhone X için de öne sürülmüştü.

Senelerdir uzayıp giden kim iddialar bir türlü sayı bulamadı ve ayrıca bir türlü AirPower’ı piyasada göremedik.

Apple, AirPower’ı diriltirse, son zamanlarda rakiplerle karşılaşabilir!

Eğer bir AirPower topla istiyorsanız, Apple’ın kim projeyi son zamanlarda sonlandır ederek uygunsuz yaptığını tanıklık için tapınak şakak .. mabet. Bu gece bazı muhteşem bilgi aldık. Araştırmacı Jon Prosser vasıtasıyla Twiter ileri atılan tweet, Apple’ın AirPower projesini bir kez daha canlı geçirdiğini gösteriyor.

Prosser’ın dediğine bağlı olarak, Apple tonit itibarıyla cihazın prototiplerini üretmeye başladı. Mühendisler cihazın tasarımını oluştururken ısıyı daha detaylı dağıtabilen bobinler dilek etmek istiyorlar. Dolayısıyla birden fazla cihazı suçlama ederken ekipman zorlanmayacak.

Bunlara ek olarak araştırmacı, Apple’ın sıcak paylaştırma sistemine değer tedarik istediklerini ve ayrıca şarj pedinde kullanılacak alanın silikon yerine doğal deri malzemeden üretileceğini belirtti. Apple bunlara ek olarak kim ped kısmında cam ya da bir tane daha Çeşitlilik bir malzemenin de önerildiği ama derinin üzerine yoğunlaştıklarını belirtmiş.

Görüneşe bakılırsa, taşıyıcı yüksek bir zaman çerçevesi daha AirPower için uğraşmaya ısrar edecek. Şu en kısa sürede erişilebilir prototipin hiçbir Watch cihazıyla gözlemlemek olmadığını ve ayrıca şirketin inanılmaz satan Apple Watch cihazlarına güçlendirmek vermeden kim ürünü piyasaya sürmeyi reddettiği dile getiriliyor. Böylece, mühendisler ürünü tekrardan oluşturmak ediyorlar.

Şu en kısa sürede için inanılmaz fazla detayın verilmediği cihazın, anında suçlama destekleyip desteklemediği bilinmeyen. Desteklese sihirbaz şu şartlarda uzun anında suçlama desteğinin tesis almayacağı aşikar gözüküyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple AirPower iddiaları tekrardan diriltildi! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply