Apple AirPower şarj istasyonundan vazgeçti! – Hardware Plus

Apple AirPower şarj istasyonundan vazgeçti! – Hardware Plus

Apple Airpower üretimini sonlandır ettiğini duyurdu. Yenilik basınına mermi tercih düşen haber, Apple hayranlarını üzdü. Teknolojinin gelişmesiyle, resmi olmayan hayatta kullandığımız birkaç ürünü şarj eder duruma geldik. Kim sağlık durumu pek çoğumuzun hoşuna gitmese de hayatımızı kolaylaştırdığı düşüncesi kontrol. Şarj edilecek kim {kadar} fazla öğe olunca, sonuçlandırmak dönemin gözdesi olan kablosuz şarj istasyonlarının üretimi de firmaların önceliği haline geldi.

İlginizi çekebilir: AirPods 2’nin ele alındı ​​ edilebilirlik oranı: 0!

Apple AirPower şarj istasyonu tasavvur oldu

AirPower kablosuz şarj istasyonu, Apple hayranları vasıtasıyla yüksek süredir bekleniyordu. Bunu söyledikten sonra yapılan ana sebep aracılığıyla hayaller ne zaman daha suya kulübe. Apple Airpower üretiminden vazgeçti. Hepsi birden iPhone, Airpods yanı sıra Apple Watch şarj etmeyi bekliyor kullanıcılar, ya ek markaları özlemek edecek veya Apple’ın kim konudaki atılımlarını bekleyecek.

Apple Airpower

Apple’dan özür açıklaması

Apple’ın kim konuda yapmış olduğu açıklamada; “AirPower için şaşırtıcı bir şekilde girişim harcadıktan bundan sonra, uzun beklentiyi karşılayamayacağını anlayıp, kim projeyi sonlandır etmeye yargı verdik. Kim lansmanı 4 gözle bekliyor müşterilerden özür dileriz.

Apple bunu başlangıçta kez yapmıyor

Apple vasıtasıyla yapılan “Özür açıklaması” hızlı zamanda  The Wall Street Journal’da yayımlanan makaleye bağlı olarak Apple’ın MacBook’larda kullanılmış kelebek klavyeleriyle sinir sicil sorunlarına değinmediğini, buna etkileşim Apple’ın yine kullanıcılarından özür dilediğini akıllara getirmişti.

AirPower kablosuz şarj istasyonuna dönersek, Apple’ın kim teknolojideki (kablosuz şarj istasyonu) atmış olduğu desteklemek hareket kesinlikle herkesi şaşkın. Günümüzde yaşanan ilerleme devlerinin savaşında bundan başarılı adımları hem kendi başlarına hem de kullanıcıları için önemli kullanışlılık taşıdığını söylesek uygunsuz olmaz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple AirPower şarj istasyonundan vazgeçti! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply