Apple, Batarya Karasızlığına Yol Açan Hatayı Buldu

Apple, Batarya Karasızlığına Yol Açan Hatayı Buldu

Apple’ın taze MacBook Pro serisi getirdiği yeniliklerle beraber problemleriyle de başlangıç ​​aşaması plana çıkan bir varyasyon olarak raflardaki yerini aldı.

Sonuçta Consumer Reports, Apple’ın taze MacBook Pro modellerini batarya probleminden dolayı kullanıcılarına önermemişti. Kim da başlangıçta defa bir MacBook’un Consumer Reports vasıtasıyla geçer farkına varmak alamayışı olarak son derece gürültü getirmişti. CR bunun nedeninin bilgisayarın bataryası olduğunu ve ayrıca bir teste bataryanın 19 kol saati kullanılırken ayrıca uygulanan bir Yine bir başka testte 4 kol saati kullanıldığını açıklamıştı.

Yaşanan kim durumun ardından hizmet sağlayıcı CR’ın böyle sonuçlar almasının ortalama olmadığını ve ayrıca bunun peşine kayıp için hep birlikte çalışacaklarını açıklamıştı ve ayrıca kim çalışmanın sonucunda başlangıçta sonuçlar gelmeye başladı.

Kim rapora bağlı olarak probleme sebep olan nokta yazılımsal bir yanlışlık. Safari’nin tasarımcı modunda kuruluş banliyö bölgesi bir yanlışlık CR’ın değerlendirme methodlarında tetikleniyor ve ayrıca kim problem ortaya çıkıyor. Kim hatanın giderilmesinin arkasından Apple, Consumer Reports vasıtasıyla benzer testleri bir kez daha uygulamasını istedi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, Batarya Karasızlığına Yol Açan Hatayı Buldu

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply