Apple, batıl inanç nedeniyle iPhone 13’ü atlayabilir! – Hardware Plus

Apple, batıl inanç nedeniyle iPhone 13’ü atlayabilir! – Hardware Plus

Apple‘ın yaklaşmakta olan son zamanlarda iyi bir fikir telefon serisi aracılığıyla sinir isimlendirme konusunda bazı son zamanlarda gelişmeler ortaya sonuç. Şirketin son zamanlarda serisinin iPhone 13 olarak adlandırılıp adlandırılmayacağı ancak belli kesinlikle değil. Fakat bazı kaynaklara bağlı olarak Apple‘ın son zamanlarda iPhone serisi, iPhone 12S gidiyor. Analistlere bağlı olarak hizmet sağlayıcı, iPhone 13 serisini atlayacak. Beri, birkaç Batı tarafı kültüründe “13” sayısına kanlı gözle bakılıyor. Ilerleme üreticileri bazı durumlarda kim moda trendi kararlar alabiliyor. Örneğin, Qualcomm geçici zaman dilimi geçmişte amiral gemisi yonga setine Snapdragon 888 ismini verdi. Bunun nedeni, “888” sayısının Çin’de kutsanmış bir miktar olarak görülmesidir.


İlginizi çekebilir: Huawei ve ayrıca çeşitli diğer 89 kurumsal, belediye yarı iletken üretimini genişletecek!


Apple, son zamanlarda cihazlarında sadece nasıl bir isimlendirmeye gidecek?

Yaygın bilinen bir sızıntı kaynağı, son zamanlarda iPhone serisinin iPhone 12S adıyla geleceğini söylüyor. Benzer şekilde geçtiğimiz senelerde Apple‘ın kim tarz bir isimlendirme kullanması da kim olasılığı yükseltiyor. Cihazlara itibaren “S” takısının sürüm geliştirmek anlamına gelmesi, istihdam ihtimalini arttırıyor. Jon Prosser‘a bağlı olarak Tim Cook ve ayrıca çeşitli diğer Apple yöneticileri13” sayısına batıl inanç nedeniyle seksi bakmıyor. Kim on yıl iPhone 12S isimlendirmesi kullanılırsa kader sene “13” düzine geçilip iPhone 14 serisi aşağıda son zamanlarda araçlar tanıtılacaktır.

Söylentilere bağlı olarak iPhone 12S serisi, 120 Hz LTPO göstermek, son zamanlarda bir video kamera teknolojisi ve ayrıca daha minik yüz çentik aracılığıyla kader. Benzer şekilde bazı fonlar, çentik yerine çift tanımak kameranın kullanılabileceğini söylüyor. Apple, kim cihazı kader sene eylül ya da ekim ayında piyasaya sürecek. Bionic çiplerde olarak kullanılmak için üretildi A13 Bionic seç isimlendirmeler şirketin tarihinde bulunduğu için beklemekte bonus teklifi sahip olmak. Yaz sezonu aylarında araçlar kabaca daha net bilgiler ortaya çıkacaktır.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, batıl inanç nedeniyle iPhone 13’ü atlayabilir! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply