Apple çok sayıda katlanabilir ekran siparişi verdi!

Apple çok sayıda katlanabilir ekran siparişi verdi!

Apple da katlanabilir ekran furyasına katılacak seç gözüküyor. Ice Universe, Weibo hesabından yaptığı paylaşımda, Apple‘ın Samsung‘dan çok sayıda katlanabilir ekran örneği satın alma ettiğini duyurdu.


İlginizi çekebilir: iPhone da su püskürtme teknolojisine yaratıcı muhtemelen


Apple aslen katlanabilir telefonunu an piyasaya sunacak?

Samsung geçtiğimiz on yıl çeşitli markaya katlanabilir ekran numuneleri göndermişti. Son zamanlarda sızıntıya bakacak olursak, Apple‘ın kim ekranların performansını ideal yönde değerlendirdiğini söyleyebiliriz.

Samsung, iPhone‘lar için OLED ekran temin eden, Apple‘ın devasa bir tedarikçisiydi. Ekran kapı konusundaki başarısını katlanabilir ekranlarda da hayatta kalmak isteyen Samsung, katlanabilir ekran üretimini yılda 10 bin adede yükselterek, kim sektörü de domine etmek istiyor.

Apple‘ın bir süredir katlanabilir telefonlar ileri çalıştığı, eyalet konusu geliştirme aracılığıyla endişeli çeşitli lisans başvurusunda bulunduğu biliniyor. Samsung‘a ayrıca, LG‘nin de Apple‘a katlanabilir ekran vermek etmesi gerçekten muhtemelen.

Bütün bunlar, Apple‘ın önümüzdeki on yıl katlanabilir bir ekrana yaratıcı iPhone sunma ihtimalinin gerçekten yoğun olduğunu kanıtlar nitelikte.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple çok sayıda katlanabilir ekran siparişi verdi!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply