Apple, dünyanın ilk su üzerinde duran mağazasını açıyor

Apple, dünyanın ilk su üzerinde duran mağazasını açıyor

Apple, dünyada emsali görülmemiş bir alışveriş merkezi tasarımıyla hızlı karşımıza çıkacak. Singapur’da açılacak olan kim mağazayı olağanüstü kılan en büyük ortaya çıkartmak ise, tamamıyla su yatağına geliştirmek edilmiş olması.


İlginizi çekebilir: Apple, 2 trilyon para piyasa değerine ulaştı!


Apple, su üzerinde duran ilk mağazasını açıyor

Yenilik devi Apple’ın bölgesel zamanda açmayı planladığı taze Apple Store aracılığıyla endişeli detaylar belli oldu. Mutsuz kim seferki alışveriş merkezi, Apple’ın alışılageldik alışveriş merkezi tasarımlarından daha benzersiz kesinlikle olacak; zira şirketin Singapur’da açacağı taze alışveriş merkezi harika bir şekilde su üzerinde duruyor olması aracılığıyla, yapısal bakımından kendisini hem kardeşlerinden hem de benzersiz perakende mağazalarından ayırıyor.

Apple’ın bugüne {kadar} açtığı mağazalar hep cam fanus şeklindeydi. Şimdilerde ise şirketin, Singapur’un dünyaca yıldız Marina Bay Sands bölgesinde açmaya hazırlandığı taze mağazasında özlemek ettiği yapısal, hem kendi başına için hem de müşterileri için bir ilk kesinlikle olacak.

Peki Singapur’daki müşteriler su üzerinde duran kim mağazaya sadece nasıl erişecek? Apple’ın yetkililerinden bir tüketici işte kim soruya çözüm olarak, mağazanın karayla olan bağlantısının tahtadan yapılan geçit benzeri bir yolla sağlandığını yanı sıra müşterilerin kim yolu aracılığıyla mağazaya girebileceğini anahtar kelime etti.

Yetenekli, açıklamasının devamında; “Apple Marina Bay Sands hızlı, su üzerinden duran dünyadaki ilk Apple mağazası olarak Singapur’a olay. Dünyanın 4 bir yanındaki başına mağazada olduğu iyilik Marina Bay Sands’deki alışveriş merkezi da, Apple’ın en iyilerini müşterilerimize sunacak.” ifadelerini kullandı.

Benzer şekilde dış mekan tarafında suyu yansıtabilen cam panellerle kaplı kim alışveriş merkezi, karanlık vakti olduğunda ise Singapur festivallerinin vazgeçilmezi olan olağanüstü renklerle bir bakış kamaştıracak. Mağazanın açılacağı açıkça tarihin belli olmadığını da belirtelim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, dünyanın ilk su üzerinde duran mağazasını açıyor

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply