Apple gelecek saatlerde dokunsal mekanizma olarak pili kullanabilir

Apple gelecek saatlerde dokunsal mekanizma olarak pili kullanabilir

Amerika Birleşik Devletleri Lisans yanı sıra Marka adı Ofisi vasıtasıyla belgelenen bir patentte görülene bağlı olarak; Apple ihtiyatlı saatleri için taze bir arayış içerisinde iyilik.


Çıkış isteyebilirsiniz: iMac 2021 benchmark testine bağlı olarak Apple Intel’i mükemmel bırakmadı


Öyle ki organizasyon muhtemelen gelecek saatlerini inanılmaz daha sağlıklı bir hale kurmak için uğraşıyor. Bunu ise dokunsal yorumlar mekanizmasını cihazlardan mükemmel kaldırarak yapmayı planlıyor.

Yine de dokunsal onayla bildirimin ihtiyatlı saatler için ne {kadar} önemli bir karakteristik olduğunu düşünürsek; organizasyon bunun için ek bir ayrılmak başvuracak yanı sıra kim işlevin rolünü pile yükleyecek. Bununla alakalı aslında olmak üzere dokunsal yorumlar verebilen yanı sıra “adım edebilen bir batarya bileşeni” açıklamasının yapıldığı da görülebiliyor.


Faydalı yanı sıra inanılmaz şekilde vahşi telefon yanı sıra bilgisayar sistemi cihazları önerileri için kim listeye bir bir bakış atmalısınız.


Apple, kim hamleyle cihazlarında merkez açacak

Titreme mekanızmasını cihazlardan kaldıracak olmasıyla firmanın saatlerinde belli bir vücut merkez açması muhtemelen. Buna paralel olarak batarya kapasitesinin de artması yanı sıra böylelikle daha yüksek bir elektrik pili ömrü sunulması olası. Yine de yaratıcı firmanın açılacak olan kim yeri istihdam için ek düşünceleri de muhtemelen.

Sonuçlandırmak olarak kim bilgilere bir geliştirme yapacak olursak, patentte görülen bilgilerin yanı sıra patentin bize verdiği fikirlerin canlı geçirilmemesi yanı sıra ihtiyatlı saatlerin toparla hallerinde yerlerini almamaları da ihtimaller ortasında. Sonuç olarak firmanın buradan tam olarak nasıl bir geçit izleyeceğini bekleyip görmemiz gerekecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple gelecek saatlerde dokunsal mekanizma olarak pili kullanabilir

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply