Apple harita uygulamasına dev güncelleme – Hardware Plus

Apple harita uygulamasına dev güncelleme – Hardware Plus

Apple Harita uygulamasını düzeltmek tasarlama sürecini tamamladı. Geçtiğimiz günlerde Amerika’da kullanıma sunduğu taze harita uygulaması özellikleriyle kullanıcıların ilgisini çekeceğe benzer olmak.

İlginizi çekebilir:Apple 2020 aslen dörtte bir gelirlerini açıkladı

Apple düzeltmek üretilmiş haritalar uygulamasını Amerika’daki kullanıcılarına sundu

Apple harita uygulamasını 2012 yılında aslen kez lanse etmiş fakat sonrasında beğenilmeyen özelliklerini hizala konusunda ciddi bir organizasyon ortaya koymuştu. O tarihten kim yana uygulamanın bireysel tecrübesine dayanan sayısız gerekli fonksiyonunu düzeltmek tasarlanmaya ısrar etmeye devam et etti. Sağlayıcı 2018 yılında alışkanlık ileri çalıştıklarını yasal olarak açıkladı fakat bununda öncesinde Apple araçlarının Amerika’nın birkaç şehirlerinde test yaptıkları yüksek süredir bildiğimiz bir süreçti. Bütün bunların ışığında Apple’ın harita uygulaması için ulaştığı noktaya hızlı gelmediğini söyleyebiliriz.

Apple harita uygulamasının taze mekanik

İlk bakışta göze çarpan en muazzam yeniliğin haritaların görsellerinde yapılan devrimsel düzeltme olduğunu söyleyebiliriz. Uygulamanın taze harita görselleri sayesinde yolların, binaların, parkların ve ayrıca sıcaklık alanlarının hızlı anlaşılır ve ayrıca muazzam bir moda görselleştirildiği son derece fark edilir görülmekte. Bunun ve ayrıca eskiden Google haritalardan aşina olduğumuz sokakların 3 boyutlu görüntülenebilmesi ve ayrıca beğenilen konumların arka plan edilip paylaşılabilmesi mekanik de Apple haritalara dahil. Sağlayıcı yaptığı açıklamada yöntem geliştirmelere de olanaklar verdi. Hatta daha fazla geçit ve ayrıca yaya verisi kapsadıklarını ve ayrıca adreslerin daha savunmasız belirlenebildiğini belirtti. Dürüst gerçek zamanlı bölge, hava yolculuğu statüsü, turta banliyö haritalandırması ve ayrıca haritalarda Siri desteği iyilik sayısız yaratıcı düşünme kullanıcıları hamile.

Apple’ın kim güncellemesi iOS 13 ve ayrıca üzeri sürümler için Amerika’daki kullanıcılara sunuldu.

Rehber: Apple’ın Açıklaması

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple harita uygulamasına dev güncelleme – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply