Apple HomePod satışları kötü gidiyor – Hardware Plus

Apple HomePod satışları kötü gidiyor – Hardware Plus

Apple HomePod, geçtiğimiz uzun yıllar WWDC konferansında yasal olarak tanıtılmış yanı sıra kim yılın Şubat ayı itibarıyla da satışa sunulmuştu. Şimdilik özellikle İngilizce Siri desteğiyle kullanılabilen yanı sıra kısıtlı ülkede satılan pratik ses hoparlörü,  şimdiye kadarki dönüştürme rakamlarıyla Apple‘ı minnettar edemedi. Itibaren bilgiler, şirketin azaltılmış gereksinim yüzünden halihazırda bir üreticiye verdiği siparişleri sonlandır ettiği doğru.

İlginizi çekebilir: iPhone 7 bireysel deneyimi (VİDEO)

Apple HomePod tetikleyici yardımcı olamadı?

Eğer satışlar ne {kadar} kötü diye soracak olursanız, sanayi analiz firması Slice Intelligence verilerine bağlı olarak ABD’de tesis banliyö bölgesi pratik ses hoparlörü pazarında Apple HomePod‘un %19‘luk bir payı sahip olmak. Bir çeşitli diğer deyişle Amazon Alexa yanı sıra Google çözümlerine ancak yaklaşabilmiş kesinlikle değil.

Kim başarısızlığın sebeplerinden bir tanesi, ekipman başına ne {kadar} yardımcı bir gürültü deneyimi sunuyor olsa da içerisindeki Siri sesli asistanı aracılığıyla Google yanı sıra Amazon çözümlerine bağlı olarak kısıtlı yetenekler sunuyor olması. Çeşitli diğer faktör ise tabii ki 350 dolarlık dönüştürme fiyatı yanı sıra Apple’ın kim pazarda rakiplerine bağlı olarak destek kalması olarak gösteriliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple HomePod satışları kötü gidiyor – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply