Apple iCloud’a, artık Android’den erişmek çok daha kolay!

Apple iCloud’a, artık Android’den erişmek çok daha hızlı!

Apple, program çözümlerine hem cep telefonu taraftan hem de bilgisayar sistemi üzerinden erişim elde edin imkanı sunuyor. Fakat Apple cihazlardaki erişim elde edin kolaylığını ne yazık ki ki Android safında göremiyoruz.


İlginizi çekebilir: Apple Çin’deki bütün ofislerini ve ayrıca mağazalarını kapatıyor


Apple, Android tarafında iCloud verilerine başarmak isteyen kullanıcılarına senelerdir azap çektiriyordu. Her türlü bir cep telefonu tahta erişimi sunmayan tedarikçi, en sonundan cep telefonu tarafta bir düzenlemeye önemli ölçüde ısmarlama bir web sayfası hazırladı.

Dik moda trendi hazırlanan sayfada Fotoğraflar, Hatırlatıcılar, Notlar ve ayrıca iPhone’u Keşfetmek aslında olmak üzere 4 ikon bulunuyor. Fakat bunların hariç iCloud’a kaydedilebilen Elektronik aletler Mail, Kişiler, Program, iCloud Drive ve ayrıca iWork suite seçenekleri tam burada elde edilebilir kesinlikle değil.

AppleApple

Önemli ölçüde iOS’tan Android’e başarıyla geçti kullanıcılara önemli dert yaratan, ikamet aktarma derdine ancak bir eylem bulunmadı. News Landed’ın aslen olarak yazıya döktüğü haberde, Notlar panelinde hatalar bulunduğu aktarılıyor. Benzer şekilde, özellikle kim kısıma notlarınızı ekleyebiliyorsunuz. Telefondan kaydettiğiniz notlar kim kısımda gözükmüyor.

Davranış kısmında da da kapsamlı yedekleme oranlarını görebileceğiniz bir tahta gözüküyor. 2020 yılında, böyle bir sistemin kesinlikle edileceği bilgisi yer yok daha geçmişte gösterilmemişti.

Kullanıcılar isterlerse iCloud’un son zamanlarda cep telefonu servisine Chrome tarayıcı üzerinden ulaşabilirler. Ayrıca, telefonlarının önemli ekranlarına da kim siteyi koyabilirler.

Fakat belirtmekte teşvik görüyorum. iCloud’un sahip olmak olan hantallığı cep telefonu tarafta da sürmeye peşini bırakmamak, sürdürmek. Sitenin açılması nispeten dönem alabiliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple iCloud’a, artık Android’den erişmek çok daha kolay!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply