Apple, ilk katlanabilir iPhone modeli üzerinde çalışıyor!

Apple, ilk katlanabilir iPhone modeli üzerinde çalışıyor!

Geçtiğimiz senelerde Huawei Mate X serisi yanı sıra Samsung Galaxy Fold serisi aracılığıyla birbirleriyle katlanabilir telefonlar piyasaya çıkmaya başladı. Kim Bir çift sağlayıcı katlanabilir mantıklı telefonlarını tanıtmaya hazırlanırken Apple‘ın da kim pazara kapı aralığı yapacağı konuşulmaya başlandı. Tonit ise Apple’ın ilk katlanabilir iPhone modeli kabaca taze sızıntılar ortaya sonuç.


İlginizi çekebilir: Realme 7, elektronik kamera güncellemesi alıyor!


Apple’ın ilk katlanabilir telefonu sadece nasıl bir tasarıma yaratıcı kesinlikle olacak?

IceUniverse, Weibo hesabından Apple‘ın gelecekte gelişme için kullanacağı son derece sayıda katlanabilir göstermek satın alma ettiğini paylaştı. Kim söylentilerin ve ayrıca katlanabilir iPhone için çeşitli lisans bulunuyor. Kim patentlerden bir birey, mantıklı telefonun dış bir ekrana yaratıcı olacağı doğru. Lisans resimlerine bağlı olarak, göstermek açıldığında Apple iPad benzeri bir tasarıma yaratıcı kesinlikle olacak. Yine bir başka bir lisans ise Apple’ın elektrik pili hücrelerini çeşitli parçaya böleceğini yanı sıra cihazda uyarlanabilir elektrik pili teknolojisi kullanılacağını gösteriyor.

John Prosser ise katlanabilen iPhone‘un katlanabilir bir ekranı bulunmayacağını söyledi. Önemli olasılıkla Microsoft Surface Duo tercih Bir çift ekranlı bir iPhone modelinin piyasaya sürüleceğini belirtti. Kim modelde ortadan bir menteşe aracılığıyla Bir çift göstermek birbirine bağlanıyor. İkinci ekranda bir yüzleşmek popülerlik seviyesi sistemi bulunacağı tahminler orta. Bunu söyledikten sonra bunların hepsinin özel bir eksiltme olduğu unutulmamalı. Apple, taze teknolojileri olgunlaştırmadan kullanıcılara sunmayan bir kurumsal. Kim sebeple kim taze üretim katlanabilir ekranlı telefonları servet 1-2 sene içerisinde görebileceğimizi kambur ediyoruz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, ilk katlanabilir iPhone modeli üzerinde çalışıyor!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply