Apple, iOS 12.4.1 ve watchOS 5.3.1 tekrardan yayınlandı!

Apple, iOS 12.4.1 ve watchOS 5.3.1 tekrardan yayınlandı!

Apple, tonit iPhone ve Apple Watch ekipman için taze bir geliştirmek yayınlandı. bildir Apple’ın yanlışlıkla ortaya çıkan yamanın, açıklarını kapatmaya yönelik olarak ayarla.


İlginizi çekebilir: Redmi AirDots inceleme – 129 TL’ye açıkça kablosuz kulaklık!


Boyutu gerçekten minik olan geliştirmek (iOS için 101 MB, Apple Watch için 55 MB boyutunda.) program, güvenlik ve güvenlik sorunlarını onarmak ve cihazın stabilitesini arttırmayı amaçlıyor. Apple’ın yayınladığı raporda, bütün kullanıcıların itibaren güncellemeyi yüklemesini öneriyor.

Apple, 12.4.1 güncellemesi tahmini 2 tam hafta geçmişte kullanıcılara sunulmuş, yakalanan önemli bir güvenlik ve güvenlik açığından dolayı çeşitli tarih daha sonra desteklemek çekilmişti. Fakat kim Amerikalı makine yaratıcı için inanılmaz büyük ölçüde bir başarılı vuruş oluşturdu. Çıktığı tarih itibariyle ekipman için Jailbreak kullanılmaya başlanmıştı. 12.1.4 sürümünü eskiden yüklediyseniz ve Jailbreak’e ilgi duyuyorsanız itibaren güncellemeyi yüklemeniz sizin için daha yakın olacaktır. Verilen kullandığınız modeli korsan saldırılara ve yazılımlara e karşı cihazınızı belirgin duruma getiriyor.

Şu en kısa sürede hali hazırda kullanıcılara sunulmuş olan yükseltmeyi indirmek için özellikle iOS ekipman için Ayarlar – Her şey hesaba katılırsa – Yazılım programı bildir ekranından, watchOS ekipman için Kol saati UygulamasıHer şey hesaba katılırsaYazılım programı Güncellemesi kısmından yapabilirsiniz.

 

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, iOS 12.4.1 ve watchOS 5.3.1 tekrardan yayınlandı!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply