Apple, iOS 13.6 ve iOS 12.4.8’i yayınladı! – Hardware Plus

Apple, iOS 13.6 ve iOS 12.4.8’i yayınladı! – Hardware Plus

Apple, bağlı kalarak olan iOS ve iPadOS cihazları için 13.6 güncellemesini yayınladı. Yaşlı telefonlarında ise yanlışlık düzeltmeleri ilgili 12.4.8 kullanıma sunuldu. iOS 13.6, Apple CarKey özelliği ve Sağlık uygulamasındaki taze geliştirmeleri içeriyor.


İlginizi çekebilir: Xiaomi, taze 5G telefonu için 120W ima etmek desteği sertifikası aldı!


Apple, taze iOS sürümleri aracılığıyla hangi yenilikleri kullanıcılara sunuyor?

Son zamanlarda iOS 13.6 aracılığıyla itibaren başlıca hayal gücü, {artık} bağlı kalarak araçlarınızda iPhone’unuzu stratejik olarak kullanabilirsiniz. Kim karakteristik WWDC 2020 boşluk konuşması boyunca gösterilmişti. Özelliğin araştırma mantığı NFC yoluyla cihazın kitlenmesi ve açılmasına dayanıyor. Kullanım için cihazınızı arabanın kilidine yaklaştırmanız bol gidiyor. Çevrimiçi stratejik, telefonun kaybolması halinde iCloud aracılığıyla uzaktan silinebilmekte. Benzer şekilde iMessage aracılığıyla çevrimiçi anahtarınızı paylaşıp aracı başkasının kullanmasına da için mümkün kılmak verebilirsiniz. Şoför profilleri özelleştirilebilir ve araca izole edilip saklanmış ya da doğru erişim elde edin özelliği tanımlanabilir.

Çevrimiçi stratejik aracılığıyla endişeli sonuçlandırmak değinilmesi gereken duyu ise Elektrik enerjisi Rezervi özelliği bulundurması. Kim karakteristik aracılığıyla telefonunuzun pili tükendiğinde ne olursa olsun 5 saate {kadar} stratejik görevinde kullanılabiliyor. Son zamanlarda güncellemenin sunduğu bir çeşitli diğer hayal gücü ise Sağlık uygulamasında karşımıza çıkıyor. Alışkanlık, {artık} Boşluk İzleme ve EKG’de kaydedilen semptomlar harmanlanmış aslında olmak üzere pek son derece taze işaret kategorisine yaratıcı. Bunlar Yüksek sıcaklık, titreme, boyun ağrısı ve öksürük olarak sıralanabilir.

Sonuçta {artık} iPhone‘unuzun en sonuçlandırmak iOS güncellemesini {otomatik} indirmesi yerine telefon ima etmek olurken indirmesi seçeneğini seçebilirsiniz. Bununla hep birlikte zaman içine daha kesintisiz bir istihdam sunulmuş gidiyor.

Apple, iOS 13‘ü desteklemeyen iPhone modelleri için iOS 12.4.8’i yayınladı. Kim yükseltme özellikle kendinden emin yanlışlık düzeltmeleri ve koruma yamalarını içeriyor. Tedarikçi aynı şekilde watchOS 6.2.8, tvOS 13.4.8, HomePodOS 13.4.8 ve macOS Catalina 10.15.6’yı da kullanıcılara sunuyor. Bütün manşet bağlı kalarak cihazlardan indirilebilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, iOS 13.6 ve iOS 12.4.8’i yayınladı! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply