Apple iPhone dünya çapında 1 milyar kullanıcı sayısına ulaştı!

Apple iPhone dünya çapında 1 milyar kullanıcı sayısına ulaştı!

Apple, aslında kaç fasulye iPhone yönetici olduğuna dair çalışmalar yayınlamıyor. Bundan dolayı haberimizi iPhone’ların proaktif olarak kullanıcı sayısını hesaplayan analistlere dayanarak yapıyoruz. Apple’ı cazibe konusunda gerçekten iyi (PL) bir sicile kurucu olan araştırmacı Neil Cybart, yaptığı hesaplamalarla beraber şirketin başarıyla geçti ay 1 milyar proaktif olarak iPhone kullanıcısı kilometre taşına ulaştığı sonucuna vardı.


İlginizi çekebilir: iPhone 12 Pro, LiDAR sayesinde boyunuzu ölçebiliyor


Apple şirketinin son zamanlarda rekoru: iPhone için dolu 1 milyar kullanıcı!

Apple şirketi, bir milyar kullanıcı sayısının bir kısıtlama olmadığından yanı sıra şirketin ancak ihtiyatlı telefon satışlarının zirvesine ulaşmadığından emin. Apple, 2018’de iPhone dönüşüm sayılarını paylaşmama kararı aldığında; çeşitli tüketici bunun satışların düştüğünü gizlemeye çalıştığını öne sürdü. Neil Cybart, Apple’ın o sırada cihazlarına yönelik ihtiyaç düşüşü yaşamış olabileceğini reddetmek etmiyor. Yine de Apple’ın çalışmalar yayınlamayı reddetmesi, firmanın kullanıcılarının  “yüksek bir yükseltme sürecini” uygunsuz yorumlamasını istememesiule alakalı. Deneyimli, sistem satışlarının iPhone işinin doğru yanı sıra verimli resmini vermediğine inanıyor. Aynı şekilde, kim kullanıcı yükler verimli memnuniyeti simgelemiyor diye ekliyor.

(*1*)

Apple iPhone 12’nin pili kullanıcılara yetiyor mu?

Apple iPhone 12 satışa çıkınca, giderek daha fazla çok daha fazlası kullanıcı kim son zamanlarda telefonu almaya yanı sıra kullanmaya başladı. Ardıdan bazı durum ortaya çıkmaya başladı. Hemen şimdi çeşitli kullanıcı iPhone 12 yanı sıra iPhone 12 Pro‘nun elektrik pili ömrünün istisnai olarak kırılgan olduğunu bildirdi; yanı sıra pilin performansı doğru ima etmek olduktan daha sonra uygun şekilde yoğun olmadığını belirttiler. Eğer istisnai olarak fazla çevrimiçi video izlerseniz ya da organizasyon oynarsanız,bir  doğru zaman sırasında buna dayanmayabilir. iPhone 12 yanı sıra iPhone 12 Pro‘nun kullandığı elektrik pili kapasitesi benzer, her biri de 2815mAh. Eski üretim iPhone 11 yanı sıra iPhone 11 Pro aracılığıyla karşılaştırıldığında kabiliyet nispeten azaldı. Özellikle 3110mAh yanı sıra 3046mAh elektrik pili kapasitemiz sahip olmak.

Apple yasal olarak iPhone 12 yanı sıra eski üretim iPhone 11‘in elektrik pili ömrünün çevrimiçi video bakımından benzer olduğunu belirtmiş olsa da; bazı uzmanlar vasıtasıyla yapılan testlerin sonuçları durumun böyle olmadığını göstermektedir.

Arun Maini geçtiğimiz tam hafta iPhone SE, iPhone XR, iPhone 11 serisi yanı sıra iPhone 12/12 Pro modellerinde sofistike değerlendirme testleri gerçekleştirdi. Aynı anda, kim modellerin tümünü iOS 14’ü SIM takılı olmadan çalıştırıyor; yanı sıra elektrik pili durumu da gerçekten iyi (PL). Özet iPhone 12 Pro (6 kol saati 35 ikinci En büyük elektrik pili ömrü) tükendiğinde iPhone 11 Pro, onayla olmaya devam etmek elektrik pili seviyesi ise % 18. iPhone 12 (6 kol saati 41 dakikalık sonuçlandırmak elektrik pili ömrü) her zaman kapandığında; iPhone 11 Pro (7 kol saati 36 dakikalık sonuçlandırmak elektrik pili ömrü) ancak % 14 elektrik pili seviyesi kalıyor. Bir modelin elektrik pili ömrünü belirleyen çeşitli sağlık durumu olsa da; önemli bir kabiliyet soyut olarak daha yüksek bir elektrik pili ömrü sağlayabilir. Kim modellerin ülkemize gelmesini heyecanla bekliyoruz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple iPhone dünya çapında 1 milyar kullanıcı sayısına ulaştı!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply