Apple, iPhone X Siparişlerini Yetiştirmede Sorun Yaşayabilir! – Hardware Plus

Apple, iPhone X Siparişlerini Yetiştirmede Sorun Yaşayabilir! – Hardware Plus

Apple, müşteri talebini karşılayacak boyutta iPhone X üretmede üzüntü yaşıyor.

Yılın en fazla gürültü getiren telefonu kesinlikle iPhone X. Yaratıcı olduğu donanımsal faktörlerin hariç kullanıcıya sunduğu bir şeyler aracılığıyla de bütün dikkatleri üzerine çeken iPhone X, 3 Kasım’da yasal olarak satışa sunulacak. Yine de Apple ve ayrıca Apple ürünleri yaklaşık sık sık tahminleri ve ayrıca teknik bilgi paylaşımları aracılığıyla anlaşıldı KGI analisti Ming-Chi Kuo, Apple’ın iPhone X aracılığıyla alakalı bazı durum yaşadığını belirtmekte.

Eyalet konusu üzüntü, telefonun üretimi aracılığıyla kaynaklı. Kuo’nun belirttiğine bağlı olarak Apple, 3 Kasım’daki tanıtımın ardından satışı sunulması için özellikle 2-3 bin civarında iPhone X üretmiş durumda. Yine de Apple’ın geçmişine ve ayrıca geçmiş iPhone satışlarına baktığımızda, sık aslen tam hafta satışlarında kurumsal 10 bin civarı rakamları görebilmekte. Üstelik analistlere bağlı olarak Apple’ın kim yılın sonuçlandırmak çeyreğinde satmasını bekledikleri iPhone X lot 20-25 bin (Ayrıca muhtemelen de daha fazlası) civarında.

Fakat şu en kısa sürede için Apple’ın üretimde kademeli olarak kaldığı belirtilmekte. Bunun nedeni ise iPhone X’in yaratıcı olduğu kişiselleştirilmiş donanımsal parçalar. Pek istisnai olarak yaratıcılık aracılığıyla gelmeye hazırlanan iPhone X, buna bağlı olarak de benzeri görülmemiş parçalar barındırmakta. Telefonun kamerası, sensörleri, Ayrıca yaratıcı olduğu anakart ne olursa olsun bunlara durum olarak gösterilebilir. Bütün kim parçaları çok kendi her üretemeyen Apple, anlaşmalı olduğu üreticiler aracılığıyla de “kişiselleştirilmiş parçaların” üretimi konusunda sıkıntılar yaşıyor. Kuo’ya bağlı olarak kim sıkıntıların sebebi ise parçaların tipik telefon parçaları {kadar} Ayarlamak stil üretilemiyor oluşu.

Bu nedenle iPhone X’in raflardaki yerini almasına anlık bir zaman çerçevesi kalmışken Apple’ın çok önemli talebi karşılayamaması durumunda tam olarak nasıl bir kaldırım izleyeceği sürpriz konusu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, iPhone X Siparişlerini Yetiştirmede Sorun Yaşayabilir! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply