Apple, İtalya’daki mağazalarını bir süreliğine kapatıyor

Apple, İtalya’daki mağazalarını bir süreliğine kapatıyor

İtalya’da artırma Covid-19 salgını ve ayrıca uygulamaya konulan karantina önlemleri aracılığıyla beraber Apple; İtalya’daki mağazalarını bir zaman dilimi için kapatma kararı aldı. Mağazaların ne {kadar} zaman dilimi kek kalacağını kestirmek şimdilik akıllara durgunluk veren gözüküyor.


İlginizi çekebilir: Apple mağazaları Corona enfeksiyon sebebiyle eksikliği yaşıyor!


Apple kaynak İtalya’daki mağazalarını kapatıyor

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkıp, bütün bütün dünyaya yayılan; kim günlerde İtalya’da da derhal bir yayılım gösteren Covid-19 salgını; özellikle İtalya’yı kesinlikle değil, bütün bütün ülkeleri endişelendiriyor. İtalya, kim yazıyı yazdığımız ne zaman itibariyle Çin’den bundan sonra, Sars-Cov-2 ismini taşıyan ve ayrıca Covid-19 hastalığına kaynak olan virüsün; en inanılmaz yayılım gösterdiği an şehir dışı konumunda.

İtalya, Apple için ise 60 milyonluk nüfusa yaratıcı devasa bir sanayi. Buna ne olursa olsun, en başta çalışanlarının sağlığını gözetmek hesap; artırma salgına iletişim olarak Apple, İtalya’daki mağazalarını bir zaman dilimi için kapatacak. Kim Apple’ın tarihinde kim kararı an kez alışı kesinlikle olacak. Daha erken ise geçtiğimiz aylarda Apple, Covid-19 salgını bu nedenle Çin’deki mağazalarını kapatmıştı. Şu günlerde Çin’de varlık daha ziyade daha normale dönmeye başladı. Umarız Apple’ın zaten Çin’de salgının yavaşlaması aracılığıyla mağazalarını bir kez daha açmaya başladığı seç; İtalya’da da yaygın yavaşlar. Benzer şekilde dileriz ki yaygın bir ne zaman geçmişte durur; ve ayrıca varlık, hem Çin, hem İtalya hem de salgınla yüzleşmekte olan bütün bütün insanlar ülkeleri için normale döner. Siz Apple’ın aldığı kim yargı aracılığıyla endişeli ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, İtalya’daki mağazalarını bir süreliğine kapatıyor

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply