Apple, lansman öncesi Beats açılış sayfasını sitesinden kaldırdı!

Apple, lansman öncesi Beats açılış sayfasını sitesinden kaldırdı!

Apple, şirketin AirPods kulaklıklara odaklanacağının olası bir işareti olarak “Beats by Dre” sayfasını kurtulmak için web sitesini değiştirdi.


İlginizi çekebilir: iPhone 12 lansmanında Apple son zamanlarda ürünlerini tanıtabilir!


Apple neyi amaçlıyor?

Beats ürünlerinin açılış sayfası {artık} Apple’ın web sitesinde bulunmuyor. Wayback Machine, sayfanın 2 Ekim’den gelen başlangıç ​​ haliyle bir kısa görüntüsüne sahipken, 9 Ekim’deki en sonuçlandırmak kısa görüntü, sayfayı fakir olarak gösteriyor. Kim da Apple’ın kim Bir çift geçmiş tarih orta {bir yerde} kim sayfayı kaldırdığına ipucu ediyor.

Toparla farklı tam hafta içine bazı finansman, Beats’in güçlendirmek web sitesine giden bütün bağlantıların Apple’ın çok kendi güçlendirmek sayfalarından giderek kaldırıldığını gözlemledi. Apple aynı şekilde, kullanıcıların Beats Wireless kulaklıklarının ve ayrıca hoparlörlerinin ekipman yazılımını güncellemelerine olanak tanıyan Beats Updater faydalı programını nazikçe kullanımdan kaldırdı.

Apple, dijital mağazasının kulaklık ve ayrıca ses hoparlörü bölümünde ancak Beats markalı ürünler satılmakta. Bununla hep birlikte, kim ayın başlarında Bloomberg, Apple’ın {artık} Sonos, Bose ve ayrıca Logitech iyilik şirketlerin kulaklıklarını ve ayrıca kablosuz hoparlörlerini satmayacağını bildirmişti. Apple tarihsel olarak de buna karşılaştırılabilir bir kişisel özellik yapmıştı ve ayrıca Apple Watch’u piyasaya sürmeden geçmişte fitness aktivitelerini gözlemleyen Yine bir başka markalara ait ürünleri sitesinden kaldırmıştı.

Bunların onlar Apple’ın gürültü kategorisindeki son zamanlarda ticari mal lansmanlarına telefonda olduğunu gösteriyor. Söylentiler, Apple’ın daha minik, daha fakir maliyetli HomePod, ‌AirPods‌‌ ve ayrıca AirPods Pro aracılığıyla hep birlikte satılmak üzere “‌‌AirPods Studio‌‌” olarak adlandırılan Apple markalı uzun kaliteli kulak üstü kulaklıklar da kombine aslında olmak üzere farklı son zamanlarda gürültü ürünü ileri çalıştığını gösteriyor.

Kim son zamanlarda ürünlerin başına ikisinin de on yıl sonundan geçmişte piyasaya sürülmesi bekleniyor. 3 üncü taraf gürültü ürünlerinin dijital mağazadan kaldırılması, Apple’ın son zamanlarda gürültü cihazlarını uzun değil, muhtemelen de kim tam hafta içine görmeye başlayabileceğimizi gösteriyor. Son zamanlarda iPhone 12 serisinin de duyurulmasının beklendiği Apple Etkinliği,  13 Ekim Salı günü ağ ortamı üzerinden gerçekleşecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, lansman öncesi Beats açılış sayfasını sitesinden kaldırdı!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply