Apple MagSafe Duo için geri sayım başladı! – Hardware Plus

Apple MagSafe Duo için geri sayım başladı! – Hardware Plus

Apple’ın ancak piyasaya sürülmemiş MagSafe Duo Suçlamak Cihazı, Kore Ülke çapında Yayın yapmak Analiz Ajansı (NRRA) huzur testini geçti, kim da kablosuz suçlamak pedinin pratik olarak sevkiyata teklif olduğu anlamına olay.


İlginizi çekebilir: Airpods Pro için değişim Eğitim programı başladı!


Apple MagSafe Duo geçici dönem içerisinde gelebilir

Apple, Ekim ayında düzenlediği ‌iPhone 12‌ hediye etkinliğinde ‌MagSafe‌ Duo’yu duyurmuştu. Suçlamak aksesuarı, Apple’ın üretimi sonlandır edilmiş AirPower suçlamak matını anımsatıyor ve ayrıca hem bir iPhone 12’yi hem de Apple Watch’u hepsi birden hak talepleri için yerleşim bölgesi içeriyor.

Apple, suçlamak pedi için pozitif bir kullanılabilirlik ya da ücret ayrıntısı açıklamadı ve ayrıca varlık ancak Apple’ın dijital mağazasında listelenmedi.  Özellikle Apple’ın ‌iPhone 12‌ sıkmak bülteninde, “daha müteakip bir tarihte” geleceği açıklanan.

Bununla birbirleriyle Apple’ın 6 Kasım’da iPhone 12 mini ve ayrıca Pro Max için başlangıç ​​aşaması siparişleri almaya başlayacağını söyleyelim. iPhone 12 serisinin Tavuk fiyatı ve ayrıca gözden geçirmek tanınmış bilinmezliğini ancak koruyor. Aynı anda 10 Kasım’da Apple’ın başlangıçta Apple Silikon işlemcili Mac’lerini duyurmasının beklendiği bir Apple etkinliği daha sahip olmak. Sonuç olarak, ‌MagSafe‌ Duo’nun da kim tarihlerden birinde piyasaya çıktığını düşün haksız kesinlikle değil.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple MagSafe Duo için geri sayım başladı! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply