Apple MagSafe Duo şarj cihazı 29 W güç adaptörle kullanılamayacak –

Apple MagSafe Duo şarj cihazı 29 W güç adaptörle kullanılamayacak –

Apple, MagSafe Duo Şarj Cihazının tam olarak nasıl kullanılacağına dair yüksek bir güçlendirmek belgesi yayınladı. Belgenin içindeki ayrıntılardan bir kişi, yüksek süredir markanın hayranları için ciddi bir haber muhtemelen. AppleInsider’ın ayrım ettiği tercih, güçlendirmek sayfasındaki bir gözlemlemek, şirketin kişiye özel 29 W USB-C güç adaptörünün cihazla takip olmadığını söylüyor. Geliştirme devi, eyalet konusu şarj cihazı modelini aslında aşamalı olarak kaldırdı yanı sıra 2018‘de son zamanlarda bir 30W sürümü aracılığıyla değiştirdi. Bunu söyledikten sonra ancak yaşlı adaptörü kullanan yanı sıra yönetici olanların Yine bir başka bir nokta bulması ya da satın alması gerekecek.


İlginizi çekebilir: Apple bir uygulamanın daha fişini çekti!


Apple, seçim uygulamalarla sinir bir güçlendirmek sayfası yayınladı

Yayının açıkladığı tercih, MagSafe, düzenli Qi şarj cihazlarının sağlayabileceğinin Bir çift güçlü güç sağlayabilir. Aynı şekilde, makine 2019 ortalarında piyasaya sürülen bir kalite olan USB Power Delivery 3.0 özelliğine kurucu adaptörlere de gereklilik duyuyor. Kim, yaşlı adaptörlerin, cihazları şarj edebilmesi için MagSafe ürünlerinin gereklilik duyduğu şeyleri sağlayamayabileceği anlamına olay.

Apple aslen olarak Ekim etkinliğinde taze MagSafe ticari mal serisini duyurdu. Bunu söyledikten sonra Duo kim ayın başlarına {kadar} satışa sunulmadı. Adından da anlaşılacağı tercih 129 dolarlık sürüm aynı zamanda Bir çift cihazı şarj edebilir. Yalnız MagSafe şarj cihazının karşı Apple Watch aracılığıyla rağmen çalışır. Bir güç adaptörüyle birbirleriyle gönderilmediği için, muhtemelen Apple’ın 29W sürüm olmadığı sürece kişiye özel adaptörünüzü kullanabilirsiniz. Sağlayıcı, 11W’a {kadar} kablosuz şarj için takip 20W adaptörleri ya da 14W’a {kadar} kablosuz şarj için 27W adaptörleri önermekte.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple MagSafe Duo şarj cihazı 29 W güç adaptörle kullanılamayacak –

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply