Apple Maps artık çok daha büyük

Apple Maps artık çok daha büyük

Derhal yüzey kaplama ve ayrıca dönüştürme kim dünyada grafik uygulamaları kuşkusuz çok büyük bir öneme yaratıcı. İster bir tatilci olun, isterseniz alışkanlık incelemeyi seven bir yenilik tutkunu, öyle ya da böyle hepimiz bir moda bir grafik uygulaması kullanmışızdır. Iddiaya göre kullandığınız kim alışkanlık ya Google Maps veya Apple Maps olmuştur. Verilen kim Bir çift alışkanlık bulundu ve ayrıca hızlı kullanılabilir oldukları için en çok dilek edilenler orta başı çekiyorlar.

İşte kim Bir çift uygulamadan bir birey olan Apple Maps, aldığı son zamanlarda bir geliştirmek sayesinde artık daha fazla bölgeyi gösterebiliyor. Eklenen kim son zamanlarda bölgelerden bazılarına burada listeleniyor bulabilirsiniz.

Son zamanlarda eklenen ABD eyaletleri:

Columbus, Ohio
Louisville, Kentucky
South Bend, Hinsitan
Springfield, Missouri
Tucson, Arizona

Son zamanlarda küresel yerler:

Adelaide, Avustralya
Amiens, Fransa
Berne, İsviçre
Bremen, Almanya
Dresden, Almanya
Eindhoven, Hollanda
Johannesburg, Güneye doğru Siyah
La Rochelle, Fransa
Middlesbrough, UK
Nantes, Fransa
Salzburg, Avusturya
Taormina, Italya
Toulouse, Fransa
Toyama, Japonya
Virgin Adaları

Kim bölgeler dâhil kapsamlı 240 bölgeyi bünyesine katan Apple Maps değiştir göstermiş yöntemler (PL) için de güncellendi. Kim sayede Apple Maps artık daha fazla bölgeyi en bulundu haliyle gösterebilecek. Bunu söyledikten sonra hatırlatmakta iyi bir şey sahip olmak; koruma gerekçesi aracılığıyla hiçbir grafik uygulamasında Washington DC. fantezi olarak merkez almaz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Maps artık çok daha büyük

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply