Apple Maps Türkiye’de dahil 179 ülkede bisiklet paylaşım noktalarını gösterecek

Apple Maps Türkiye’de dahil 179 ülkede bisiklet paylaşım noktalarını gösterecek

Apple Maps aldığı taze yükseltme aracılığıyla {artık} ülkemizde de alışılmış olarak bir stil kullanılmaya başlayan bisikletleri de bünyesine dahil ediyor. Firmanın yayımladığı taze grafik güncellemesi {artık} 36 ülkedeki 179 şehirde keşfedildi bisiklet paylaşım noktalarını gösterecek.

Ito World vasıtasıyla tedarik edildi çalışmalar tabanı aracılığıyla Apple Maps kullanıcıları bulundukları şehirde, eğer kolay erişilebilir ise, bisiklet paylaşım noktalarını görebilecekler. Bunun için yapmanız gereken sıradışı kişisel özellik Maps içinceki bike sharing veya bisiklet paylaşımı yazmanız uygun gidiyor. Daha ziyade kontrol Siri’ye de sorabilirsiniz.

Apple Maps aracılığıyla Konya’daki paylaşım noktaları elinizin aşağıda

Aslında 179 olan şehir dışı düzine ilerleyen zamanlarda artacak. Istatistik tabanı kim şehirlerdeki 176 bisiklet paylaşım sisteminden kapsamlı 12.810 noktayı belirleyecek. Ito World’ün iddiasına bağlı olarak kim rutin Uluslararası bisiklet paylaşımını sıradışı çalışmalar üzerinden sağlayan başlangıçta ofis rutin. Listedeki pek son derece şehir dışı yanı sıra şehrin içine Tavuk’den Konya yanı sıra Seferihisar kolay erişilebilir. Başına ne {kadar} ikincisi bölge olsa da…

Turkey
Konya (nextbike Konya)
Seferihisar (Karbis)

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Maps Türkiye’de dahil 179 ülkede bisiklet paylaşım noktalarını gösterecek

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply