Apple milyonlarca maske/siper üretmeye başladı – Hardware Plus

Apple milyonlarca maske/siper üretmeye başladı – Hardware Plus

Apple Sağlık çalışanları için başına tam hafta 1 bin yüzleşmek savunma üreteceğini duyurdu. Taşıyıcı Baş yönetici’su duyuruyu kültürel medya üzerinden yaptı.

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs derhal yayılmaya peşini bırakmamak, sürdürmek. Dünyada kapsamlı koronavirüs vaka yükler 1,2 milyonu geçerken devasa şirketler salgınla dövüş için öneriler çalışmaları yapıyor. ABD merkezli ilerleme devi Apple da işaret etmek konusu yaygın için yapacağı yardımı açıkladı.

İlginizi çekebilir: YouTube Covid-19 yanı sıra 5G teorilerine yardım edecek

Apple Baş yönetici’su Tim Cook, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Sağlık çalışanları için yüzleşmek siperlikleri üretmeye başladıklarını belirtti. Cook, kim ezici dönemde salgınla mücadeleye kullanışlı aslında olmak için hizmet sağlayıcı vasıtasıyla dünyanın 4 bir yanına şu önemli {kadar} 20 bin cerrahi prosedür kılık gönderildiğini söyledi.

Tim Cook, aslen teslimatın geçmek tam hafta Santa Clara Vadisi Kaiser Hastanesi‘ne yapıldığını belirtirken, ürettikleri kutunun içinden çıkan yassı haldeki yüzleşmek koruyucunun kullanımının çok hızlı olduğunu paylaştı. Başına birinin montajının Bir çift dakikadan fazla sürmediğinin altını çizen Apple Baş yönetici’su, kim maskelerin üretimi için temel ihtiyaç duyulan materyallerin ise ABD yanı sıra Çin‘den temin edildiğini vurguladı.

Apple

Tim Cook nihayet, “Apple, Uluslararası COVID-19’a e karşı bunu göz önünde bulundurarak mücadeleye geliştirmek olmaya kendisini adadı. Sağlamak zincirlerimiz üzerinden 20 milyondan fazla kılık teklif ettik. Oluştur, tasarım, tedavi yanı sıra paketleme ekiplerimiz de Sağlık çalışanları için yüzleşmek siperlikleri icat, yapmak yanı sıra bunları Sağlık çalışanlarına ulaştırmak için tedarikçilerle çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Apple vasıtasıyla üretilen işaret etmek konusu maskeler yanı sıra siperler, aslen etapta ABD‘de dağıtımı gerçekleştirilecek. Servet haftalarda ise şartlara bağlı olarak çeşitli diğer ülkelere de paylaştırma yapılacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Apple milyonlarca maske/siper üretmeye başladı – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply