Apple Music, 60 milyon premium aboneye ulaştı – Hardware Plus

Apple Music, 60 milyon premium aboneye ulaştı – Hardware Plus

Apple Music, {artık} 60 milyon havale yapan abone sayısına ulaştı. Şirketin daha yaşlı Devlet Başkanı değiştirme olan Eddy Cue, tonit Fransız haber İnternet sitesi Numerama aracılığıyla yaptığı röportajda doğruladı.

Cue, Numerama’ya Apple Music’in abone servisinden istisnai olarak mutlu olduğunu ve ayrıca şirketin tekrar tekrar olarak araçlar orta sistem mükemmelleştirdiğini söyledi.

İlginizi çekebilir: Apple baş tasarımcısı Jony Ive, şirketten ayrılıyor!

Apple bunlara ek olarak, Apple Music’in kuruluş içi ‘yayın yapmak’ istasyonu olan Beats 1‘in {artık} “10 milyonlarca dinleyiciye” yaratıcı olduğunu onayladı. Apple Music’in iOS 13 sürümü, karaoke tercih davranan, yaş senkronize edilmiş bir gerçekleştirmek sözü özelliği içeriyor.

Apple Music büyümeye peşini bırakmamak, sürdürmek

Apple Music, 100 milyon premium kullanıcısı olan Spotify‘ın gerisinde kalırken, Haziran 2015’teki lansmanından kim yana devamlı olarak bir geliştirme kaydetti. İlk 6 ayında 10 milyon aboneye ulaştı ve ayrıca Çeşitler 2016’ya {kadar} 20 milyon ücretli kullanıcıya artırılmış. Sağlayıcı bunlara ek olarak, ABD’de Spotify’dan hatta daha fazla premium kullanıcının olduğunun dikkatini çekti.

İlginizi çekebilir: Toyota elektrikli motorlu taşıt tamamen dönüştürmek için Bir çift milyar para ayırdı

Apple Music

Apple Music’in ateş etmek eğilimi yavaşlama belirtisi göstermiyor ve ayrıca Meslekler kim moda oyalanmak ederse Apple’ın macOS Catalina’daki Popüler müzik, TV ve ayrıca Podcast uygulamalarını ve ayrıca şarkılarınızla senkronize edilen gerçekleştirmek sözlerinin eklenmesi kararını artırabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Music, 60 milyon premium aboneye ulaştı – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply