Apple Music, Android arayüzünü de güncelliyor! – Hardware Plus

Apple Music, Android arayüzünü de güncelliyor! – Hardware Plus

Apple Music, iOS 14 güncellemesi ardından bünyesine kattığı geliştirmeleri, son olarak Android kullanıcılarına da sunuyor. Taze arayüz tasarımı ve ayrıca geliştirmeleriyle beraber dijital popüler müzik dinleme sistem, daha faydalı hale olay.


İlginizi çekebilir: Apple Music Web sürümü beta olarak yayınlandı


Apple uygulamalarını Android tarafında görmeye pek alışkın olmasak da Apple Music kim istisnalardan bir birey. Uygulaması ve ayrıca arayüz tasarımı sebebiyle müşteri kaybı yaşayan sağlayıcı, iOS 14 aracılığıyla getirdiği tasarımı Android tarafına da sunmaya hazırlık. Tedarikçi, Spotify aracılığıyla arasındaki farkın açılmasından çok acı verici kesinlikle olacak ki Android tarafı için de aceleci davranıyor. Android tarafında 3.4 beta versiyonuyla beraber testlerine başlayan Apple, simge durumuna küçült şiddetli yemek seçimi sayısını beşe çıkarıyor. Avcılık barının da simge durumuna küçült menüye eklendiği görülürken çalınan parçacıklar ekranında da bazı değişiklikler göze çarpıyor.

Zorlayıcı kayıt rengi, hiç bitmeyen parçacıklar önerisi

Seçilen veya bu arada dinlenen parçanın tesis aldığı sekmede ise güçlü bir geri programı olduğu görülüyor. Dinlenen albümün açıklamak fotoğrafında tesis hinterlandı renklere bağlı olarak kayıt, güçlü olarak değiştiriliyor. Sıradaki parçacıklar ve ayrıca çalma listesi alanında da güçlü gölge değişikliğinin korunurken, yakın sonsuzluk işareti şekli bulundu sıradaki parçacıklar önerisi de dikkatlerden kaçmıyor.

Ayarlarda da daha inanılmaz özlemek tesis alıyor

9to5Google’da tesis hinterlandı habere bağlı olarak 3.4 beta versiyonundaki ‘Hücresel Çalışmalar Kullanımı’ değişiklik alanı, {artık} çok daha fazlası seçeneğe kurucu. Hücresel verinin kullanılıp kullanılmaması, uzun kalitedeki sesin hangi istatistikler türünde aktarılması ve ayrıca istatistikler tasarrufu tercih seçeneklerin bulunduğu menüyle beraber kullanıcılar, kotalarını dikte aşağıda tutabilecekler.

Apple Music aracılığıyla dinlediğiniz parçayı kültürel medyada paylaşın

Bu arada dinlemiş olduğunuz parçayı bir arkadaşınıza gönder istediğinizde veya özel kültürel medya üzerinden takipçilerinizle paylaşmayı düşündüğünüzde Spotify tercih Apple Music de ısmarlama bir sanatsal hazırlayabiliyor. Iletmek’a bastıktan daha sonra sinir kültürel medya paltformunun seçilmesiyle beraber parçacıklar detayları ve ayrıca açıklamak görseli, gönderi olarak karşınıza çıkıyor. Kim moda kullanıcılar, şarkılarını paylaşmanın daha görsel bir yoluna kavuşmuş kaza.

Ülkemizde yüksek süredir değişmeyen fiyatlandırmasıyla beraber Apple Music, halen daha Spotify’dan daha faydalı fiyatlı. Apple taze arayüz tasarımı ve ayrıca geliştirmelerle beraber Spotify tarafına geçmek kullanıcılarını bir kez daha bünyesine kazandırabilecek mi harika ediliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Music, Android arayüzünü de güncelliyor! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply