Apple Music, animasyonlu albüm kapağı getiriyor! – Hardware Plus

Apple Music, animasyonlu albüm kapağı getiriyor! – Hardware Plus

Apple Music, iOS 14.3 ve ayrıca macOS 11.1’in en toparla beta sürümlerinde taze animasyonlu albüm kapaklarını kullanıyor. Kim da özelliğin devasa olasılıkla önümüzdeki tam hafta Apple Music abonelerine geleceğini gösteriyor.


İlginizi çekebilir: Apple bir uygulamanın daha fişini çekti!

Apple Music animasyonlu kapakları genişletiyor

‌Apple Music‌, iOS 14’ün piyasaya sürülmesiyle animasyonlu çalma listesi kapaklarına kurucu olmuştu ve ayrıca çeşitli vatandaş vasıtasıyla beğeni görmüştü. Kim sebeple Apple, kim özelliği iOS 14.3 güncellemesiyle hep birlikte albüm kapaklarına da uygulamaya başlıyor.

Apple Music’deki animasyonlu albüm yetkililer, bir Reddit kullanıcısı vasıtasıyla Future Utopia’dan “12 Questions”, Big Sean’dan “Detroit 2” ve ayrıca Pearl Jam’den “Gigaton” iyilik albümlerde bulundu. Çeşitli diğer hangi albümlerin animasyonlu açıklamak resimlerini içerdiği doğru net kesinlikle değil, bunu söyledikten sonra iOS 14.3 sürümü halka açıldığında, animasyonlu albüm kapaklarının düzine da iddiaya göre artacaktır.

Animasyonlar çok anlık ve ayrıca iOS’teki güçlü duvar yapısı kağıtlarına gibi görünür, görünüşe göre sayısız döngüye giren anlık ve ayrıca canlı diziler sergiliyor. Kim da Apple Music abonesi kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor.

Animasyonlu çizimler iPhone’da ekranın yarısını kaplıyor, bunu söyledikten sonra bunlar iPad ve ayrıca Mac’te ortak albüm kapağıyla benzer boyutta gözüküyor. Kim da taze güncellemenin bireysel açısından her türlü bir keder oluşturmayacağını gösteriyor.

Bütün taze sürümlerin ve ayrıca, animasyonların albümlere eklenmesi için Apple’ın koleksiyon kriterlerinin ne olduğu ancak verimli net kesinlikle değil, bunu söyledikten sonra Pazartesi günü iOS 14.3 piyasaya sürülmesinin ardından daha fazlasını hep hep birlikte öğrenebileceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Apple Music, animasyonlu albüm kapağı getiriyor! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply