Apple Music Replay 2020: En iyi şarkılarınızı nasıl bulabilirsiniz?

Apple Music Replay 2020: En iyi şarkılarınızı nasıl bulabilirsiniz?

Apple Music Replay, Spotify Wrapped’ın rakibi olup, Apple Music abonelerinin yılın en istisnai olarak dinledikleri gerçekleştirmek, CD ve ayrıca sanatçıların ayrıntılarına erişmesine olanak tanıyor. Peki ama Music Replay 2020 istatistiklerimizi nasıl bulacağız?


İlginizi çekebilir: İşte 2020’nin en iyi App Store oyunları ve ayrıca uygulamaları!

Apple Music Replay’i Spotify Wrapped’den ayıran nokta, Replay’in esasen on yıl sırasında kolay erişilebilir ve ayrıca güncellenmiş olarak sahip olmak olmasıdır. Kim, Soba ayından bunu göz önünde bulundurarak Replay 2020 oynatma listesinin kullanıcılar için aslında erişilebilir olduğu anlamına olay. 2021’in başlarında, son zamanlarda bir Replay 2021 oynatma listesi sunulacak. Bunu söyledikten sonra kim listeleme doldurulmamış gidiyor ve ayrıca doldurmaya başlamanız için erişilebilir gidiyor.

Apple Music Replay 2020 istatistiklerinizi nasıl bulabilirsiniz?

Music Replay 2020’nin en önemli dezavantajı, Music uygulaması ile kontrol mevcut olmamasıdır. Bir kez daha çalma listelerinizi yerleşik Apple Music uygulamasının “Şu anda Dikkat” sekmesinde görüntüleyebilirken, bütün alakalı bilgiler için Apple Music web sitesini danışmanlık etmeniz gerekiyor.

Apple Music Replay 2020 on yıl incelemenizi ortaya çıkarmak için, cihazınızdaki Safari’de  adresine gitmeniz bol. Burada listeleniyor, on yıl sırasında dinleme alışkanlıklarınızla stresli bütün ayrıntıları görebilirsiniz.

Apple Music Replay, kullanıcılara yılın en iyi 100 şarkısı, en iyi sanatçıları ve ayrıca en iyi albümlerinizden dahil bir çalmak listesinin ve ayrıca on yıl sırasında kapsamlı dinleme sürelerini gösteriyor. Benzer şekilde 2020 çalma listenizi kitaplığınıza ekleyebilir, 2015 ve ayrıca sonrası yıllara ait popüler müzik verilerinize de ulaşabilirsiniz.

Apple Music Replay 2020

Apple Music Replay’i kültürel medyada paylaşmak, Spotify Wrapped {kadar} hızlı kesinlikle değil. Bunu söyledikten sonra her türlü bir çalma listesini kontrol Apple Music uygulamasından Instagram ya da Snapchat uygulamasında özgürlük en uygun köşedeki 3 bul aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Music Replay 2020: En iyi şarkılarınızı nasıl bulabilirsiniz?

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply