Apple Music Web sürümü beta olarak yayınlandı – Hardware Plus

Apple Music Web sürümü beta olarak yayınlandı – Hardware Plus

Apple Music, yüksek zamandır demek web player‘ı bu akşam public beta olarak kullanıma açıldı. Apple Music’in bilgisayarlarda dinlenmesi için iTunes yazılımını zorunlu tutuluyordu. Mac’lerde inanılmaz şekilde derhal Windows’ta ise karşı hantal katip kim rutin kullanıcılardan inanılmaz fazla kritik açıklamalar aldı.

Apple Music’in web sürümü aracılığıyla her türlü bir uygulamaya gerekir duyulmadan ağ üzerinden popüler müzik duymak uygulanabilir gidiyor. Rakipleri Spotify yanı sıra YouTube Music’te keşfedildi web player Apple Music’in en kapsamlı eksiklerinden bir birey olarak görünüyordu.

İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy Note 10+ incelemesi | 11.500 TL eder mi?

Apple, her türlü bir servisini kullanıma sunarken genel olarak olarak çok kendi cihazlarıyla olan entegrasyonunu bir bakış önünde bulunduruyor. Apple Music’in web sürümünün olması Yine bir başka cihazlarda da rahatlıkla kullanılabileceği anlamına olay.

İlgili düzeltme üzerinden tarih yaptıran bütün abonelerin kullanımına açılan web sürümü aracılığıyla kullanıcılar, Apple Music’te yaratıcı oldukları bütün çalma listelerine, popüler müzik kataloglarına direkt olarak erişebiliyorlar. Kim sayede kullanıcılar Apple Music uygulamasını indirmeden platforma erişim sağlamak sağlayabilecek.

Taşıyıcı, son zamanlarda sistem denemek isteyen son zamanlarda kullanıcıları için tamamen ücretsiz risk imkanı da sundu. Kullanıcılar, tamamen ücretsiz olarak sistem deneyip abone olup olmamak istediklerine belirleme verebilecek.

Apple Music

Rakiplerinin başına platformda olması sonucunda inanılmaz büyük bir kitleye yaratıcı olduğunun farkına varan Apple, kim konudaki atılımlarını gerçekleştirerek son zamanlarda web sistem aracılığıyla kullanıcılarının gönlünü kazanmayı hedefliyor. Kim platformun Apple için bir mükemmellik getirip getirmeyeceğini ise ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Music Web sürümü beta olarak yayınlandı – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply