Apple Music yeni özelliklere kavuşuyor – Hardware Plus

Apple Music yeni özelliklere kavuşuyor – Hardware Plus

Tonit iOS 14.5‘in eski sürümlerinde görülmeyen yeni bir karakteristik ortaya sonuç. Apple Music aboneleri {artık} seslendirmek sözlerini SMS mesajı olarak gönderip, istedikleri seslendirmek sözlerin bulunduğu kısmı gürültü klibi olarak paylaşabiliyor.


İlginizi çekebilir: Apple minik telefon konusunda ısrarcı: iPhone 13 Mini yolda!

Apple Music yeni özelliği ortaya sonuç

Apple,  iOS ve ayrıca iPadOS 14.5 Beta 2 güncellemesini geliştiriciler için Salı günü yayınlamıştı. Kapsamlı bazı yeni eklemeler olsa da, Beta 1’e bağlı olarak istisnai olarak muazzam farklılıklar sunulmamıştı.

Sanal olarak iOS 14.5 Beta 2 sürümünde Apple Music’te yapılan değişiklikler özel minik estetik ayarlar ve ayrıca şarkıları sıraya kurulum için bir tane daha arayüz hareketleriydi. Bunu söyledikten sonra tonit, yaratıcı Federico Viticci iOS 14.5’in eski sürümlerinde görülmeyen yeni bir karakteristik keşfetti. Keşfedilen özelliğe bağlı olarak, Apple Music aboneleri {artık} seslendirmek sözlerini SMS mesajı olarak gönderebiliyor. Bunun yakın istenilen seslendirmek sözlerinin bulunduğu kısmı gürültü klibi olarak da paylaşabiliyor.


İndirimli ve ayrıca pratik ürünleri, sizin için HepsiBurada üzerinden listeledik.


Çalan bir şarkının sözlerini gerçeklik zamanlı olarak görüntülerken, seslendirmek sözünün olduğu satıra yüksek zaman dilimi basarak bunları Instagram Hikayeleri için Eylemler menüsü ile paylaşmak da başarılabilir.

Viticci’ye bağlı olarak, kullanıcılar iMessage üzerinden paylaşmayı istiyorum ederse, konuşmada bir “Apple Music” kartı beliriyor. Ayrıca alıcının bir oynatma düğmesi ile Mesajlar’daki şarkının kendinden emin bir bölümünü çalmasına etkinleştir veriyor.

Özelleştirilmiş bir paylaşım ekranından 5 satıra {kadar} seslendirmek sözü seçmek de başarılabilir. Kim sayede kullanıcılar, Instagram Hikayeleri ve ayrıca iMessage’da kullanım üzere daha yüksek kartlar oluşturabiliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Apple Music yeni özelliklere kavuşuyor – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply