Apple Music’in Android Uygulamasına Güncelleme Geldi!

Apple Music’in Android Uygulamasına Güncelleme Geldi!

Apple Music’in Android uygulaması oluştur değişlikleri seç sayısız değişiklikle beraber güncellendi! Yapılan değişikliklerin detayı yazımızda!

Apple’ın Spotify seç şarkılar platformlarının popülerleşmesinden sonradan daha ziyade piyasaya çıkardığı Apple Music, muhteşem biçimde Android içine yayınlamıştı. Anlaşılan Apple uygulamasının popülaritesini arttırmaya yaklaşık. Beri Apple Music’in Android uygulaması, geçtiğimiz Eylül ayında yayınlanan iOS 10 güncellemesini takriben, tasarımı itibaren güncellemeyle beraber kapsamlı bir değişim geçirdi. Kim taze oluştur iOS 10’a özgü olan gerçekleştirmek sözleri seç sayısız özelliği de desteklemekte.  Bunlara ek olarak Android’de aslen defa aslında olmak üzere güçlendirilmiş ısmarlama bir kütüphaneyi de içermekte.

Tasarım 1.2.1’den direkt 2.0’a atlanılan güncellemede basitleştirme yanı sıra sadeleştirmeye en yüksek öncelik verilmiş.  Apple, kategorileri basitleştirerek 4 ciddi başlıkta toplamış. Müzik kategorisi bir geçmiş sürümden özel olarak arşiv sağa alınmış. Bunlara ek olarak taze şarkılar başlığı da {artık} bak {at} kategorisinde kuruluş almakta.

Bakalım Apple rakiplerinin günden güne geliştirmek büyümesini kim seç muhteşem hamlelerle durdurabilecek mi? Apple Music’in Android uygulamasını, Android 4.3 sürümü yanı sıra üzeri yüklü cihazlarınıza aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Android uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Music’in Android Uygulamasına Güncelleme Geldi!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply