Apple Music’in İlk Programı Carpool Kareoke: The Series Oldu

Apple Music’in İlk Programı Carpool Kareoke: The Series Oldu

Dün gece karanlık düzenlenen Grammy Ikramiye gecesinde Apple Music servisinin son zamanlarda Eğitim programı Carpool Karaoke: The Series’in videosu yayınlandı.

Apple Music’in aslen Eğitim programı The Late Late Show sunucusu James Corden’in elinden çıkma. Videoda James Corden’in ve Will Smith, John Legend, Metallica, Shaquille O’Neal ve ayrıca Arianna Grande’de kuruluş aldı. Yazılım programı kim uzun yıllar serviste kullanılabilir gidiyor yine de hangi tarihte olacağına dair bir ana sebep yapılmadı.

Taşıyıcı başarıyla geçti uzun yıllar yazılım uygulaması için 16 bölme satın alma etmişti. Late Late Show with James Corden’in en ünlü videolarından bir birey haline itibaren yazılım uygulaması hemen şimdi popüler müzik servisine servet. Programların hepsini James Corden sunmayacak. Corden kim programında bir arabayla ünlüleri alıyor ve ayrıca kozmopolit trafiğinde gezerken seslendirmek söylüyor. Geçtiğimiz Ekim ayında Tim Cook son zamanlarda iPhone modelinin tanıtıldığı etkinliğe de James Corden ve ayrıca Pharell Williams aracılığıyla arabada seslendirmek söyleyerek gelmişti.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Music’in İlk Programı Carpool Kareoke: The Series Oldu

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply