Apple Müzik, Disney’e kendi alanını veriyor – Hardware Plus

Apple Popüler müzik, Disney’e kendi alanını veriyor – Hardware Plus

Disney yanı sıra Apple’ın yüksek süredir yerel bir ilişkileri sahip olmak. Örneğin, Steve Jobs, Disney’in en önemli garip hissedarı yanı sıra Bob Iger bir Apple kontrol kurulu üyesi. Şirketler için kim tam hafta daha ziyade daha dinamik geçti. Apple, parmak şıklatmak mağazası ile 4K Disney filmleri satmaya başladı yanı sıra şu anda Disney’in Apple Popüler müzik bölümü var.


İlginizi çekebilir: Apple Music Web Sürümü beta olarak yayınlandı


Disney Apple Popüler müzik neler içeriyor?

{Artık} Apple müzikten, Disney, Pixar, Marvel yanı sıra Oyuncu Wars filmleri için yayın yapmak istasyonları yanı sıra parmak şıklatmak müziklerinin ve ayrıca 30’dan fazla Disney çalma listesine erişim elde edin sağlayabilirsiniz. Dağıtım sıklıkla olarak güncellenecek yanı sıra zaten bir Cadılar Bayramı oynatma listesi erişilebilir.

Apple Popüler müzik Hits yayın yapmak istasyonu, lansmana özelleştirilmiş bir Disney Hits Radio özelliğine yaratıcı. Besteci Yerleşim bölgesi Menken, Mulan parmak şıklatmak müziği şarkıcısı yanı sıra yaşlı Mouseketeer Christina Aguilera, Auli’i Cravalho (Moana) yanı sıra Jodi Benson (Minik Okyanus Küçük kız) entegre aslında olmak üzere Disney’in bazı müzik aydınlatıcılarıyla yapılan röportajların ve ayrıca Disney Hits çalma listelerinden melodiler içeriyor. Disney, Spotify’da kendi özelleştirilmiş bölümünü kilitledikten bir yıldan fazla bir zaman çerçevesi bundan sonra Apple Popüler müzik’e sarılıyor.

Bugünden gelen Apple Müziğin aboneleri, 30’dan fazla çalma listesi, zamansız parmak şıklatmak müziği, yayın yapmak istasyonu yanı sıra daha fazlasından özellikli benzeri görülmemiş bir koleksiyonla Disney’in geleneksel mirasının büyüsünü keşfedebilirler. Kim son zamanlarda cazibe, Apple Popüler müzik kullanıcılarına Disney, Pixar, Marvel, Oyuncu Wars yanı sıra daha fazlasından içerikle yeni bir moda trendi bağlantı kurma fırsatı veriyor. Apple’daki Disney hedefi sıklıkla olarak güncellenecektir. Lansmanda, Disney Halloween sezonuna odaklanılacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Müzik, Disney’e kendi alanını veriyor – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply