Apple Müzik, Yeni iPhone ve iPad’lerde Hatalar ile Karşılaştı – Hardware Plus

Apple Şarkılar, Yeni iPhone ve iPad’lerde Hatalar ile Karşılaştı – Hardware Plus

Eğer taze bir iPhone 13 serisinden bir makine ya da iPad mini satın hinterlandı Apple kullanıcılarından biriyseniz, Apple Şarkılar uygulamasında parçalarınızdan Daha önce hiç birinin çalmamasına sebep olmak olan bir üzüntü ile karşılaşabilirsiniz. Kim üzüntü cihazları aslen hinterlandı kullanıcılar vasıtasıyla itibaren tavsiye dönüşler ile varyasyon edildi. Tavsiye dönüşleri hızlıca değerlendiren Apple, hızlıca bir prosedür önerisi sundu.

Apple bütün iPhone 13 modellerinin ve taze iPad ve iPad mini’yi de etkileyen Apple Şarkılar uygulamasında ki sorunu hızlı açıklıyor. “Yeni iPhone ya da iPad’inizi bir yedekten tavsiye yüklerseniz, taze aygıtınızda Apple Şarkılar kataloğuna, Apple Şarkılar ayarlarına erişemeyebilir ya da Arşivi Senkronize Tavuk’i kullanamayabilirsiniz. Bunu ile anlaşma için taze iPhone ya da iPad’inizi güncelleyin.” açıklamasını yapıyor.

Kim üzüntü tamamen aşağıdaki listede bulundu cihazları etkilemektedir:

 • iPhone 13
 • iPhone 13 mini
 • iPhone 13 Pro
 • iPhone 13 Pro Max
 • iPad (9. üretim)
 • iPad mini (6. üretim)

Apple anlık dönem içerisinde varyasyon ettiği sorunun hızlı bir düzeltmesini de açıkladı. Keder açık edilmez iOS 15 sürümüne aniden bir program güncellemesi paylaştı. Cihazlarını çoktan almış olan kullanıcıların aslen günden gelen itibaren iOS 15 gözetim güncellemesinin yüklenmesini istemekte. bilgi vermek boyutu 500 MB’dan çok çok daha az ve kim sorunu ile anlaşma için kim güncellemeyi yapmanız gerekmektedir. Itibaren geliştirmek de değişiklikler bölümünde ise Apple Şarkılar hatasından bahsedilmemekte bunu söyledikten sonra Apple sorunun kim geliştirmek ile çözdüğünü açıklıyor.

Aynı şekilde kim geliştirmek ile widget’ların beklenen ayarlarına dönme sorununu da çözdüğünü belirtiyor. Yukarıda bulundu üzüntü iyilik kim üzüntü da özel iPhone 13 modelleri ve iPad ve iPad mini’yi etkiliyor. bilgi vermek işlemini tam burada bulundu adımları uyumlu ederek yapabilirsiniz.

 • Ayarlar uygulamasını açın.
 • Genel olarak sekmesini bulun ve dokunma.
 • Açılan pencerede Program bilgi vermek bölümüne dokunma.
 • Ardından Şu anda Yükle’ye dokunma.
 • Kim işlemleri yaptıktan daha sonra güncellemenin bitmesini bekleyin. Kim güncellemenin ardından üzüntü çözülecektir.

Apple kim geliştirmek hariç iPhone 13 Pro için de anlık bir dönem için geliştirmek göndermişti. Yapmış olduğu güncellemede kullanıcılar her zaman açılan ultra kapsamlı kamerayı kullanan ve her zaman etkinleştirilen taze bir makro resim yakalama özelliğini devre dışı bırakabilecek. Kim haberin devamını buradan okuyabilirsiniz.

Aslına bakıldığında ekipman taze olduğu için bazı sorunların varyasyon edilmesi ortak. Iyi haber sağlayıcı kim sorunları yüksek vade sürdürmüyor ve anlık dönem içerisinde sorunun çözümünü veriyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Müzik, Yeni iPhone ve iPad’lerde Hatalar ile Karşılaştı – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply