Apple, NASA’nın Sanal Gerçeklik Uzmanını Bünyesine Kattı

Apple, NASA’nın Sanal Gerçeklik Uzmanını Bünyesine Kattı

Geliştirme devi Apple, NASA’nın dijital dürüst gerçek ve ayrıca güçlendirilmiş dürüst gerçek uzmanı Jeff Norris’i bünyesine kattığını açıkladı.

Kim hareketle beraber Apple’ın iyiden iyiye dijital dürüst gerçek ve ayrıca güçlendirilmiş dürüst gerçek teknolojilerine harcama yaptığı konuşulmaya başlandı. Norris şirkette Dolby Labs’ın modası geçmiş yöneticisi Mike Rockwell aracılığıyla birbirleriyle çalışacak.

Norris’in şirkette ancak he yapılacağı bilinmeyen yine de Rockwell’in ekibi Google Glass benzeri bir güçlendirilmiş dürüst gerçek gözlüğü üzerin çalışıyor ve ayrıca kim cihazı 2018 yılından daha önce görmemiz pek aciz. Şirketin Baş yönetici’su Tim Cook sonuçlandırmak aylarda başına fırsatta güçlendirilmiş dürüst gerçek teknolojisine olan ilgisini dile getirmeye başladı.

Norris şirkete giren sonuçlandırmak uzmanlardan bir tanesi. Geçtiğimiz aylarda şirketten 1000 ünlü kişilik bir grubun güçlendirilmiş dürüst gerçek teknolojileri ileri çalıştığı haberleri yayınlanmıştı. Önemli bir ihtimalle son zamanlarda iPhone modelinde güçlendirilmiş dürüst gerçek teknolojisi aracılığıyla alakalı mülkiyet görebiliriz.

Norris 18 yıldır NASA’nın Uçak İtiş Laboratuvarı’nda çalışıyordu. Norris hepsi birden NASA’nın Mars görevinde Microsoft’un HoloLens kullanımına olanak verecek OnSight projesinde çalıştığı biliniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, NASA’nın Sanal Gerçeklik Uzmanını Bünyesine Kattı

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply